Vyživujúci olej Breza Arnika

Produkt skladom
14,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 28. 5. - 1. 6.

  • bezpečné doručenie

Pro každou pokožku.

Ideální při sportu a tělesné námaze. Kombinace výtažků z břízy a arniky udržuje pohyblivost a elasticitu svalové tkáně. Olej Bříza Arnika dodává pocit uvolnění a je dobrým spojencem při zeštíhlovacích kúrách, kdy podporuje vylučování toxických látek skrze pokožku.

Olej Bříza Arnika udržuje pružnost a hladkost pokožky a působí ochranným účinkem při citlivosti na změny počasí a při delším pobytu ve volné přírodě. Působí preventivně proti tvorbě strií. Udržuje pružnost a pevnost pokožky.

Arašídový olej (Arachis hypogaea), Bříza bělokorá (Betula alba), Arnika horská (Arnica montana), Bodlák (Arctium lappa), Kopřiva dvojdomá (Urtica dioica), Éterické oleje (Parfum), Limonene Cinnamal Linalool Citral Brukev černohořčice (Brassica nigra)

 

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829007727
Objem 75 ml
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Viac sa dočítate na našom blogu.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 28. 5.
Nové
Skladom, u vás už 28. 5.
Skladom, u vás už 28. 5.