Záchodová štetka Cement

Produkt nie je skladom.
34,90 €   –15 %
29,67 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Cement od spoločnosti House Doctor je minimalistická WC kefa. Držiak je vyrobený z cementu, ktorý výrobku dodáva osobitosť aj hrany. Surový povrch vytvára industriálny vzhľad, ktorý sa hodí do moderného a čistého prostredia kúpeľne. Samotná kefa má ohromujúci kovový driek s gumovým okrajom.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo TJ0103
Rozmer ∅ 10,1 cm
Zľava do 20%
Materiál kov, betón
kov: Lesklý kvalitný materiál, ktorý dodá nádych luxusu a len tak sa neopozerá. Medzi jeho prednosti radíme predovšetkým húževnatosť a výdrž. Preto sú produkty s prvkami kovu jedny z najkvalitnejších na trhu. betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 20 %
Súprava dávkovača mydla Niga BLOOMINGVILLE
21,52 € 26,90 €
- 20 %
Dávkovač mydla Aurora BLOOMINGVILLE
19,12 € 23,90 €
- 50 %
Skladom, u vás už 17. 6.
Čierny držiak na toaletný papier Text HOUSE DOCTOR
8,75 € 17,50 €
- 20 %
Skladom, u vás už 17. 6.
Toaletná kefa Sarafina BLOOMINGVILLE
43,60 € 54,50 €