Zamatové kreslo Chicago

726,50 €   –10 %
653,85 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 6. 6. - 8. 6.

  • Výdajne po celej SR

Plyšový luxusný zamatový poťahový materiál s jemným leskom. Perfektná voľba pre elegantný nábytok. Má veľmi dobrú odolnosť proti oderu, čo výrazne znižuje riziko poškodenia. Materiál je veľmi mäkký, hodvábny na dotyk. Tkanina môže byť mokrá a žehliteľná pri nízkej teplote. Chemické čistenie je tiež povolené.

Martindale hodnota je 50 000, 320 g/m² (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, napr. pri pohovkách je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie). Krásna látka používaná v čalúnení, keď je potrebné docieliť jemnosť a luxus. Vyrobené zo 100% polyesterových vlákien s veľmi jemnou a príjemnou štruktúrou na dotyk. Tkanina obmedzuje vstrebávanie rozliatych kvapalín. Vďaka tomu sa dajú rýchlo odstrániť základné nečistoty.

Aby bol nábytok v perfektnom stave, treba odstraňovať prach a nečistoty. Utrite ho čistou suchou handričkou a dajte pozor, aby ste nepoškodili alebo neroztrhli povlak. Nepoužívajte výrobky, ktoré nie sú určené pre tento typ povrchu. Pri tekutých alebo mastných škvrnách primárne používajte handričku navlhčenú horúcou alebo mydlovou vodou. Na udržanie hustoty a farby by mal byť nábytok umiestnený min. 50 cm od radiátora alebo sporáka a mali by ste sa vyhnúť priamemu slnečnému žiareniu, aby sa zabránilo tieňovaniu farieb.

Nepoužívajte žiadne abrazívne prostriedky (bielidlo, čpavok atď.), ktoré by mohli poškodiť váš nábytok.

Časti konštrukcie: masívny borovicový rám, drevotrieskové dosky, drevovláknité dosky, preglejka, pružiny, čierne kovové nohy, výplň (polyuretánová pena s vysokou odolnosťou 30 kg/m³ s vatou 200 g/m²)

Značka COSMOPOLITAN DESIGN
Katalógové číslo COS_ARM_CHICAGO3
Farba zelená fľaša
Rozmer 70 × 102 × 124 cm
Váha 47 kg
Materiál zamat (100% polyester)
O značke / COSMOPOLITAN DESIGN

Energia najväčších svetových miest vložená do štýlového nábytku. To je kolekcia Cosmopolitan Design, ktorá bola vytvorená pre tých, ktorí milujú rýchly život a štýl. Ich kreslá, pohovky a opierky hlavy budú perfektným doplnkom pre veľké mestské apartmány, útulné obývacie izby a spálne.

Mohlo by sa vám páčiť

Kreslo z vegánskej kože SALESFEVER
573,50 €
- 15 %
Skladacie kreslo Lois – hnedá WOOOD
181,48 € 213,50 €
- 10 %
Kreslo Benito MAZZINI SOFAS
491,31 € 545,90 €