Gramofón Crosley Cruiser Deluxe Green

110,90 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 23. 9. - 25. 9.

  • Výdajne po celej SR

Exclusive edition pre európsky trh!

Cruiser Deluxe je zasadený v drevenom ráme a potiahnutý kvalitnou koženkou. Novo je aj pridaná funkcia Pitch control, ktorá pomáha doladiť presné otáčky prehrávaného vinylu. Zabudované Bluetooth pripojenie nájde využitie pri streamovanie hudby zo svojho zariadenia do gramofónu. Funkcia Auto Stop, výstup pre slúchadlá, RCA audio aj zabudované stereo reproduktory samozrejme zostávajú súčasťou gramofónu.

Čo dokáže? Prehráva rýchlosti 33/45/78 RPM, prehrá dosky 7 ", 10", 12 ", pitch control / pre presné prehrávanie, Aux In vstup, Bluetooth, RCA Out výstup, konektor 3,5 mm pre slúchadlá, alebo pre prepojenie s externým reproduktorom , stereo reproduktory 2x 3W, auto stop, ihla s diamantovým stylusom, remeňový pohon ako za čias analógové éry.

Súčasťou balenia je návod, gumová podložka pod vinyl, redukcia k singlom a napájací zdroj.

Značka CROSLEY
Katalógové číslo CR8005D-GR4
Rozmer 35 × 25 × 12 cm
Farba zelená
Váha 2,5 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné repliky pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 23. 9.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 26. 9.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 23. 9.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 19. 9.