Zelený konferenčný stolík Kob

647,90 €   –10 %
583,11 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 19. 6. - 21. 6.

  • Výdajne po celej SR

Spoznajte stolík Kob – vynikajúci konferenčný stolík s potenciálom oživiť vašu obývaciu izbu bez ohľadu na váš štýl. So svojou textúrovanou sklenenou doskou stola a netradične rozmiestnenými nohami z masívneho dreva je Kob skutočnou lahôdkou pre každého nadšenca minimalistického dizajnu a odvážnych kombinácií materiálov.

Značka NOO.MA
Katalógové číslo FUR2702
Farba Forest Green
Rozmer 40,5 × 110 × 55 cm
Váha 18 kg
Zľava do 20%
Materiál bukové drevo / tvrdené sklo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo. sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / NOO.MA

Poľská značka noo.ma má široký výber nábytku a doplnkov či už na komerčné účely, tak ak na dotvorenie domova a pohody. Dbajú na udržateľnosť materiálov orientovanú na budúcnosť za rozumné ceny. NOO.MA predáva všestranný a vizuálne univerzálny nábytok a doplnky pre všetkých kreatívcov. Ich kľúčovou hodnotou je vždy byť šetrnejší k životnému prostrediu, preto sú všetky ich návrhy vyrábané zodpovedne a dodávané v plochom balení, takmer bez použitia plastov.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Odkladací stolík Cocktail EICHHOLTZ
1 247,90 €
Nové
Odkladací stolík Panarea EICHHOLTZ
623,90 €
Nové
Nástenný konzolový stolík Grove EICHHOLTZ
1 715,90 €
Nové
Konzolový stolík Javier EICHHOLTZ
2 760,90 €