Krájacia doska Carve

Produkt nie je skladom.
42,90 €
Produkt nie je skladom.

Dlhá doska na krájanie Carve od značky House Doctor spĺňa aj praktickú aj dekoratívnu úlohu. Je vyrobená z orechového dreva, ktoré dodá vašej kuchyni teplý a príjemný nádych. Zaujímavý prvok na doske tvorí jej viditeľná kresba dreva. Dve vložky zakončujú a zaisťujú, že sa doska na krájanie nedeformuje. Dĺžka a rukoväť dosky vás priam nútia ju použiť na servírovanie tapas alebo iného občerstvenia pre vašu návštevu. Samozrejme môžete ju použiť aj na krájanie chleba a francúzskych bagiet. Keď dosku na krájanie nepoužívate, nechajte ju oprienú o stenu a urobte z nej súčasť kuchynského dekoru. Umývajte ručne.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo 204460300
Farba Natural
Rozmer 54 × 21 × 1,5 cm
Materiál orechové drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 31. 8.
Nové
Krájacia doska Olina BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás už 7. 9.
Nové
Malá krájacia doska Adam BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás už 7. 9.
Nové
Stredná krájacia doska Adam BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás už 7. 9.