Kreslo Houston

644,90 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 12. 8. - 14. 8.

  • Výdajne po celej SR

Stabilné kreslo so sedákom z pravej kože, tak robustné, že sa perfektne hodí k industriálnemu, zemitému štýlu bývania! Kreslo Houston pochádza z kolekcie holandskej značky interiérového dizajnu BePureHome a zaujme kontrastom materiálov. Matne čierne akáciové drevo rámuje ľahko lesklú hladkú kožu ako skutočný darček!

Kožená sedačka má hladký úchop a mierny lesk. Sýto čierny odtieň kože dodáva luxusný vzhľad. Farba bola vyrobená technikou strešného farbenia, pri ktorej je koža farbená a chránená tenkou vrstvou. Koža zostáva citlivá na priame slnečné svetlo a vlhkosť, preto sa odporúča starostlivá údržba.

 

Vrstvená farbená koža má impregnovanú pigmentovú vrstvu, ktorá už kožu chráni pred každodenným používaním. Kožu je možné ošetriť špeciálnym Leather Protectorom alebo olejom na koži. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu, aby nedošlo k zmene farby a vysychaniu kože.

 

> Výška sedadla: 48 cm
> Šírka sedadla: 52 cm
> Hĺbka sedadla: 46 cm
> Výška podrúčky: 60 cm
> Šírka podrúčky: 8 cm
> Výška operadla: 84/36 cm
> Výška nôh: 25 cm
> Hrúbka nohy: 3,5×3 cm / 6×3,5 cm
> Vzdialenosť medzi prednými nohami: 59 cm
> Vzdialenosť medzi prednými a zadnými nohami: 73 cm
> Nosnosť: 150 kg
> Hmotnosť: 50 kg

Značka BEPUREHOME
Katalógové číslo 373975-Z
Farba Black
Rozmer 86 × 71 × 71 cm
Zľava do 20%
Materiál drevo z akácie / koža
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / BEPUREHOME

Elegantný a útulný domov je snom každého z nás. Štýlový nábytok, nápadité doplnky, mäkké prehozy a voňavé sviečky robia domov tým pravým miestom pre život. Holandská značka BEPUREHOME má v tomto ohľade čo ponúknuť. Ich minimalistický štýl, hra s tvarmi a materiálmi a kvalitné prevedenie dodajú všetkým domovom ten pravý jedinečný vzhľad.

Mohlo by sa vám páčiť

- 20 %
Variabilné kreslo Buckle-Up – Natural KARUP DESIGN
359,60 € 449,50 €
- 45 %
Skladom, u vás už 4. 6.
Zamatové kreslo Elio MILO CASA
414,10 € 752,90 €
- 20 %