Malý diár 2022 – Hands Heart

Produkt skladom
16,50 €   –15 %
14,03 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 27. 1. - 31. 1.

  • bezpečné doručenie

Diáre sú vytlačené ofsetom v grafickej úprave Martina Hülya z Carton. Sú kompletne z recyklovaného papiera. Na vnútornej strane obálky nájdete vrecko (do ktorého je vložený legendárny Propisot) na vaše poklady, vyrezaný zo starých časopisov. Vnútri diárov sú náhodne vložené stránky starých časopisov, novín a ďalšie kúzelné veci ako napríklad stará vstupenka či zápisky. Samozrejmosťou je originálna Deafmessanger ceruzka, ktorá je k doskám prichytená gumičkou.

V diári nájdete arch nálepiek, ktorými si môžete označiť významné dni v roku. Podľa vlastných preferencií si ďalej môžete vybrať samolepky s titulmi ako obľúbené kaviarne, filmy, adresy, citáty a podobne. Pre tieto nálepky sú na konci diára pripravené políčka, kam ich môžete nalepiť.

Upravte si diár pomocou Deafmessanger aplikácie a vytvorte krásny a unikátny darček pre seba alebo pre svojich blízkych.

Značka DEAFMESSANGER
Katalógové číslo DM22S_HANDS
Rozmer 11,3 × 15,4 cm
Farba smíšená
Materiál recyklovaný papier
O značke / DEAFMESSANGER

Kučin založil značku Deafmessanger v lete 2005. Z hobby sa vďaka veľkému záujmu stal plne fungujúci brand, ktorého sortiment sa tak mohol rozšíriť o ďalšie denníky, pohľadnice, hrnčeky či drevené výrobky. Navyše, produkty sú koláže vytvorené z vyhodených a opustených vecí, ktorým Kučin dodáva nový život.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 15 %
Skladom, u vás už 27. 1.
Zľava 15 %
Skladom, u vás už 27. 1.
Skladom, u vás už 27. 1.
Produkt u vás už 4. 2.