Manipura Yoga Mat

Produkt skladom
131,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 27. 1. - 31. 1.

  • bezpečné doručenie

Objavte znova svoju jogovú prax s ajurvédskou jogovou podložkou.

Jóga je duchovné cvičenie, preto je podložka ručne tkaná a farbená v Indii, v pokojnom prostredí, miestnymi remeselníkmi. Každá podložka je jedinečná a vyrobená so zámerom a rešpektom k bohatým tkáčskym tradíciám Indie. V spojení s tradíciou a zámerom sú vyrobené výhradne ručne a v súlade s prírodou, ide o alternatívu k sériovo vyrábaným podložkám vyrobeným z materiálov škodlivých pre životné prostredie.

Podložka je tkaná z organickej bavlny a farbená podľa starovekej ajurvédskej metódy farbenia látok. Na získanie farieb podložky Manipura boli použité nasledujúce bylinky: Kurkuma, Kvet trúbka, Nechtík, Triphala & Neem.

> organické, prírodné, biologicky odbúrateľné, ručne vyrobené

Značka PURNAMA RITUALS
Katalógové číslo PR_M_Y_MAT
Rozmer 180 × 67 cm
Farba smíšená / žltá / biela
Materiál organická bavlna
bavlna: Bavlna je priedušný materiál vhodný pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou, dobre odvádza pot a pri šetrnom zaobchádzaní má aj dlhú životnosť.
O značke / PURNAMA RITUALS

Purnama Rituals je značka, ktorá verí, že jednoduché rituály môžu tvoriť posvätné skúsenosti a okamihy. V ich ponuke nájdete vykurovadlá, ktoré sa využívali už pred niekoľkými stovkami rokov, a snaží sa tento zvyk priblížiť dnešným moderným mysliam. Ak hľadáte spôsob, ako si spríjemniť meditáciu, jogu, dychové cvičenia alebo jednoducho len atmosféru v byte, Purnama Rituals vás nesklame.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Anahata Yoga Mat PURNAMA RITUALS
Skladom, u vás už 27. 1.
Zľava 15 %
Uterák na jogu – Java YOGA DESIGN LAB
Skladom, u vás už 27. 1.
Zľava 15 %
Skladom, u vás už 27. 1.
Zľava 15 %
Skladom, u vás už 27. 1.