Odstraňovač žmolkov Pilo No.2 – Sand

64,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 15. 12. - 19. 12.

  • Výdajne po celej SR

Predstavujeme ideálnu rovnováhu medzi funkciou a estetikou. Strojček Pilo No.2 na tkaniny je jemný, účinný a odstraňuje žmolky zo všetkých druhov materiálov. So 6 presnými žiletkami a veľkou holiacou plochou je Pilo No.2 Fabric Shaver silnejší a účinnejší ako ostatné odzmolkovače na trhu.

Odžmolkovač Pilo No.2 je šetrný, ale účinný a vaše oblečenie a bytový textil budú vďaka nemu vyzerať ako znovuzrodené. Najnovší strojček na odstraňovanie žmolkov s jedinečnou geometrickou siluetou a starostlivo premyslenými dizajnovými prvkami.

Značka STEAMERY
Katalógové číslo PI20201
Farba Sand
O značke / STEAMERY

Steamery je škandinávska značka, ktorá si zakladá na správnej starostlivosti o oblečenie. Značka vyrába produkty ako napríklad parné žehličky, odžmolkovače a omnoho viac produktov pre dobre vyzerajúcu bielizeň. Vaše staré textílie budú vyzerať ako nové a zároveň vydržia oveľa dlhšie. Filozofia starostlivosti o oblečenie nie je nič nové. Pred dvoma generáciami každý vedel, ako sa o svoje oblečenie starať, ale odvtedy táto tradícia upadá. Preto prichádza značka Steamery so svojimi inovatívnymi produktmi.

Mohlo by sa vám páčiť