Posilňujúce sérum s kakadu slivkou a vitamínom C

57,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 11. 6. - 13. 6.

  • Výdajne po celej SR

Inika Organic Kakadu Plum Vitamin C Booster obsahuje 25 % certifikovaných organických sliviek Kakadu. Kakadu Plum, ktorú pôvodní obyvatelia Austrálie dlhodobo používajú na liečbu kožných ochorení, obsahuje vynikajúcu zmes antioxidantov a môže sa pochváliť najvyššou známou koncentráciou prírodného vitamínu C na svete. Pomáha chrániť pred škodlivinami a minimalizovať príznaky starnutia. Tento výťažok bohatý na vitamín C, uložený v udržateľnej sklenenej nádobe s hliníkovým viečkom, pomáha znižovať pigmentáciu, vyrovnávať tón pleti, zvyšovať jej pružnosť a podporovať tvorbu kolagénu. Ideálny pre všetky typy pleti.

POUŽITIE
Po vyčistení pleti vmasírujte 2-3 kvapky séra na navlhčenú tvár a krk. Používajte ráno a večer. Môžete ho zmiešať s olejmi alebo hydratačnými krémami, ktoré pomôžu rozjasniť vašu pleť.

ÚČINNÉ LÁTKY
> Kakadu slivka - pomáha redukovať pigmentáciu, zvyšuje pružnosť pokožky a podporuje tvorbu kolagénu

ZLOŽENIE
Glycerin, Terminalia Ferdinandiana (Kakadu Plum) Fruit Extract*, Aqua (Water), Sodium Levulinate, Sodium Anisate. *From Organic Agriculture, 100% Natural Origin of Total.

Natural Ingredients: 100%
Organic Ingredients: 82%

Značka INIKA ORGANIC
Katalógové číslo INK_8285
Typ pokožky pro všechny typy
Účinok výživa / hydratace / regenerace / anti-age/lifting
Objem 15 ml
O značke / INIKA ORGANIC

V roku 2006, keď sa začal rozmáhať trend odstraňovania chemikálii z našich životov, uzrela svetlo sveta dnes už legendárna značka prírodnej kozmetiky Inika Organic, vyrobená výlučne z certifikovaných organických produktov rastlinného či minerálneho pôvodu. Vymeňte konvenčnú kozmetiku za tú neškodnú a zverte sa do starostlivosti oceňovanej značky Inika Organic.

Mohlo by sa vám páčiť