Ranná maska pre všetky typy pleti s obsahom konopného oleja, levandule a žihľavy

12,50 €   –5 %
11,88 €
  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 14. 7. - 18. 7.

  • bezpečné doručenie

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Dali sme si záležať, aby naša ranná maska dokázala splniť dve hlavné úlohy – prebudiť a naladiť na nový deň. Konope, žihľava, rozmarín a levanduľa spojili svoje sily, aby vám pomohli s očistou a zjemnením. Stačí už len následná starostlivosť a môžete vykročiť v ústrety novým zážitkom. Táto naša ranná vzpruha je doslova predurčená k tomu, aby sa stala súčasťou vašich ranných rituálov.

POUŽITIE
Rannú masku si užívame hneď po prebudení. Nanášame ju v dostatočne hrubej vrstve na neumytú pleť, necháme chvíľu pôsobiť a opláchneme vodou, ktorá masku premení na jemnú mliečnu penu. Tá našu pleť hĺbkovo dočistí a nabudí na nový deň. Enegetizujúca bylinková vôňa nás vždy namotivuje a zdvihne nám náladu.

ZLOŽENIE
Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej), Glycerin (hydratačná a zvláčňujúca látka prírodného pôvodu), Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej), Aqua (voda), Sucrose Laurate (cukrový ester sacharózy a mastných kyselín), Sucrose Stearate (cukrový ester sacharózy a mastných kyselín), Tocopherol (vitamín E), Alcohol (alkohol, súčasť cukrového esteru), Sucrose Palmitate (cukrový ester sacharózy a mastných kyselín), Lavandula Angustifolia Flower Extract (extrakt z levandule lekárskej), Citrus Reticulata Peel Oil (prírodný esenciálny olej z mandarínky), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (aktívna látka, extrakt z rozmarínu lekárskeho), Urtica Dioica Leaf Extract (extrakt zo žihľavy dvojdomej), Citrus Aurantifolia Oil (prírodný esenciálny olej z limetky), Melissa Officinalis Leaf Oil (prírodný esenciálny olej z medovky lekárskej), Mentha Spicata Herb Oil (prírodný esenciálny olej z mäty klasnatej), Citronellol (látka prirodzene sa vyskytujúca v prírodných esenciálnych olejoch), Citral (látka prirodzene sa vyskytujúca v prírodných esenciálnych olejoch), Geraniol (látka prirodzene sa vyskytujúca v prírodných esenciálnych olejoch), Limonene (látka prirodzene sa vyskytujúca v prírodných esenciálnych olejoch), Linalool (látka prirodzene sa vyskytujúca v prírodných esenciálnych olejoch).

Značka POETIKO
Katalógové číslo CZ010601
Objem 50 ml
O značke / POETIKO

Tvorivý kvartet značky PO – ETI – KO v sebe spája niekoľko rôznych svetov – vedkyne, bylinkárky, umelkyne, markeťáčky. Ich spoločným cieľom bolo vytvoriť funkčnú modernú kozmetiku, ktorá v sebe snúbi čisto prírodné zloženie a šetrný prístup k životnému prostrediu, so súčasnými biotechnologickými poznatkami a postupmi. A ako sa im to podarilo? Posúďte sami.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 5 %
Nové
Produkt u vás už 14. 7.
Zľava 10 %
Skladom, u vás už 7. 7.
Zľava 5 %
Produkt u vás už 14. 7.
Produkt u vás už 14. 7.