Riasenka Defining Mascara 03 blue

19,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 16. 6. - 18. 6.

  • bezpečné doručenie

Pěstící řasenka perfektně oddělí a nalíčí každou řasu zvlášť a zabraňuje vytváření hloučků.

Přírodní růžové a jojobové vosky podporují zdravý růst, pěstí a posilují každou jednotlivou řasu, zároveň propůjčují této mimořádně trvanlivé řasence její krémovitou konzistenci. Rychle schnoucí řasenka se nedrolí a je velmi vydatná.

Obsahuje výtažky ze světlíku lékařského, čajových listů a nimby, které zklidňují citlivé okolí očí, náchylné na podráždění a alergické reakce.

Testována očními lékaři, Defining Mascara se vyznamenává mimořádně dobrou snášenlivostí i při nošení kontaktních čoček.

Kartáček zachycuje každou řasu zvlášť a neslepuje. Výživná konzistence, posiluje, chrání a pěstí. Bylinné výtažky zklidňují a chrání citlivé okolí očí a podporují růst řas.

Složení:
Voda (Aqua), Alkohol (Alcohol), Sorbitol (Sorbitol), Ricinový olej (Ricinus communis), Mastné alkoholy (Cetearyl Alcohol), Čajovník čínský (Camellia sinensis), Nimba (Melia azadirachta), Hektorit (Hektorite), Světlík lékařský (Euphrasia officinalis), Jojobový vosk (Buxus chinensis), Včelí vosk (Cera flava), Růžový vosk (Rosa Gallica), Růže damašská (Rosa damascena), Éterické oleje (Parfum), Citronellol Geraniol Linalool Xantanová pryskyřice (Xanthan gum), Lecitin (Lecithin), Oxid železa (CI 77491), Oxid železa (CI 77492), Oxid železa (CI 77499), Ultramarín (CI 77007), Oxid titaničitý (CI 77891)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829043817_03
Objem 6 ml
Farba 03 blue
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Viac sa dočítate na našom blogu.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt u vás už 16. 6.
Skladom, u vás už 9. 6.
Skladom, u vás už 9. 6.
Produkt u vás už 16. 6.