Sada 4 ks – Poháre na vodu

124,90 €   –10 %
112,41 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 28. 6. - 2. 7.

  • Výdajne po celej SR

Predstavujeme vám súpravu "Pohár na vodu", ktorá je harmonickou kombináciou funkčnosti a elegancie. Každý pohár, vyrobený s precíznosťou, je dôkazom záväzku spoločnosti Bazar Bizar ku kvalitnému bývaniu. Súprava 4 pohárov hladko spája praktickosť s rafinovaným dizajnom a premení vaše dúšky na štýlový zážitok.

Značka BAZAR BIZAR
Katalógové číslo BACG001-SET4
Farba béžová
Rozmer 6 × 6 × 11 cm
Váha 0,2 kg
Montáž Produkt nevyžaduje montáž
Materiál sklo
sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás pozýva na dlhú cestu na tancujúce ostrovy, starobylé tradície a rajské pláže Indonézie. Belgická značka interiérového dizajnu, ktorá sa zrodila z celoživotnej vášne pre cestovanie, vytvára veľmi originálne dizajnové kúsky z ekologických materiálov, ako je vodný hyacint, ratan a bambus. Rozsiahla kolekcia zahŕňa tkané koberce, lampy, vankúše, keramiku, stoličky a mnoho ďalších interiérových a módnych predmetov v jemných farbách, ako je béžová, hnedá, biela a tiež čierna. Starostlivo vybrané dizajnové kúsky, ktoré dôsledne stelesňujú originalitu, kvalitu, inováciu a remeselné spracovanie. Bazar Bizar prináša tento krásny dotyk balijskej kultúry jeden po druhom do štyroch kútov sveta.

Mohlo by sa vám páčiť

- 45 %
Poháre Fuyu HÜBSCH
3,58 € 6,50 €
- 45 %
Skladom, u vás už 31. 5.
Poháre Kiosk HÜBSCH
4,68 € 8,50 €
- 10 %
Sada 4 ks – Panak BAZAR BIZAR
98,91 € 109,90 €
- 46 %
Skladom, u vás už 31. 5.
Koktailové poháre Crys HOUSE DOCTOR
3,75 € 7 €