Sandále Calf Strap

Produkt skladom
55,90 €   –30 %
39,13 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 22. 8. - 24. 8.

  • Výdajne po celej SR

Sandále na vysokom ihličkovom podpätku majú šnúrovacie zaväzovanie s uzlíkovými detailami a hranatú špičku. Výška podpätku: 9 cm

Značka NA-KD
Katalógové číslo 1055-000579_8531
Farba Strong Green
Materiál polyuretán / syntetická guma
guma: Najdôležitejšia vlastnosť gumy je flexibilita, dobrá výdrž a nepriepustnosť vody. Zároveň je vyzdvihovaná pre svoje tesniace schopnosti, tlmenie nárazov a odolnosť voči oderu a teplotám. polyuretan: Polyuretán sa dnes používa aj v textilnom priemysle nielen pre jeho izolačné schopnosti, ale aj pre jeho vodoodolnosť. Používa sa v obuvníckom priemysle na výrobu podrážok kvôli izolačným schopnostiam, jeho odolnosti a schopnosti absorpcie nárazu. Polyuretán je používaný tiež v nábytkárskom priemysle, vo vankúšoch a matracoch, zaisťujúcich ten najväčší komfort. Je to vďaka jeho unikátnym vlastnostiam, polyuretán sa vie prispôsobiť tvaru vášho tela tak, že môžete nerušene spať a odpočívať. Polyuretán je recyklovateľný.
O značke / NA-KD

NA-KD, značka, okolo ktorej sa teraz točí svet, a my vieme prečo. Ponuka vždy blízko sleduje súčasné módne trendy a je plná basic kúskov, z ktorých dýcha ženskosť, zmyselnosť a kvalita. Čistý a napriek tomu odvážny minimál, čo má šťavu a nenaštve vašu peňaženku. NA-KD vám ukáže, že vystúpiť z davu je tá najkrajšia vec, ktorú pre seba môžete urobiť!

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 5 %
Doprava zadarmo
Arizona BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 22. 8.
Zľava 5 %
Doprava zadarmo
Arizona ENL BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 22. 8.
Zľava 40 %
Rabea BUFFALO
Skladom, u vás už 22. 8.
Zľava 5 %
Doprava zadarmo
Arizona NL BIRKENSTOCK
Skladom, u vás už 22. 8.