Šetrný ochranný sprej

Produkt nie je skladom.
11,90 €
Produkt nie je skladom.

Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotriedny nano ochranný sprej, ktorý pôsobí proti dažďu, škvrnám a vode určený na klobúky, topánky, doplnky a oblečenie. Vysoko odolná štruktúra je neviditeľná, vzdušná, rýchlo účinná a obsahuje super nano technológiu. Okrem iného, ochranný sprej je založený na vode, je šetrný k životnému prostrediu a nie je nebezpečný – tento produkt nie je založený na aerosóloch.

_x000D_ _x000D_

Štruktúra, ktorá je obsiahnutá vo výrobku poskytuje dlhotrvajúcu ochranu a je vhodná pre všetky typy materiálov ako je napríklad semiš, nubuk, koža, syntetické materiály a plátno.

_x000D_ _x000D_

Použitie: Krok 1 - Nasprejujte roztok priamo na povrch až kým je mokrý. Uistite sa prosím, že na povrchu nie sú nečistoty ani prach, ktoré by mohli znížiť účinnosť spreja. Krok 2 - Odstráňte prebytočnú vlhkosť čistou handričkou. Krok 3 - Pred použitím Vášho výrobku nechajte prirodzene vyschnúť.

Značka SNEAKY
Katalógové číslo SB-PRO
Farba čierna
Poznámka vyrobené v Spojenom kráľovstve
O značke / SNEAKY

Sneaky je lifestylová značka starostlivosti o topánky založená v Spojenom kráľovstve, odkiaľ putuje k zákazníkom z celého sveta. Rovnako ako vy, aj značka Sneaky miluje sneakers a všetky iné topánky. Miluje ich ale čisté, a tak ich chce chrániť pred nečistotami každého druhu!

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 3. 3.
Skladom, u vás už 3. 3.
Skladom, u vás už 3. 3.