Starostlivosť o telo.

Len si to predstavte - po náročnom dni na vás doma čaká vaše vlastné “SPA”, ktoré vás upokojí a zároveň vám dodá energiu, ktorú potrebujete pre správne fungovanie organizmu.
To znie celkom sľubne, no nie? Podľa nás určite áno! Každý z nás má rituál, ktorý ho robí šťastným. A o to ide – cítiť sa dobre.
Dnešná doba nesie množstvo nástrah, na ktoré sa nemožno vopred pripraviť, ale môžeme sa naučiť, ako v týchto situáciách zachovať pokoj a preniesť pozornosť
na veci, ktoré nám robia dobre a sú súčasťou nášho života. Poďte si dopriať chvíľku pre seba, ktorú si určite zaslúžite.

1. Povzbuďte vaše zmysly.

Naše telo slúži ako schránka, ktorá nás prevádza týmto životom, a preto je dôležité sa oň náležite a s úctou starať. Doprajte si kúpeľ, ktorý uvoľní vašu myseľ.
Nezabudnite pridať pár kvapiek peny do kúpeľa pre potešenie vašich zmyslov. Zapáľte si sviečku, ktorá pomôže celý okamih umocniť. Urobte váš kúpeľ ešte zmyselnejší.
Použite peeling na jemnú masáž, ktorú si vaše telo zaslúži. Následne však nezabudnite hydratovat a vynorte sa s hladkou a zároveň vyživenou pokožkou.

2. Duša žiada odpočinok.

Každý deň čelíme mnohým situáciám, ktoré sú často veľmi stresujúce. Musíme vychádzať predovšetkým zo seba.
Všetky neistoty a pochybnosti sa prejavujú na našom zdravotnom stave, preto je dôležitý vnútorný balans a istá mentálna hygiena, vďaka ktorej zabránime nežiaducim vplyvom.
Stavte na silu vykurovadiel. Ak hľadáte spôsob, ako si spríjemniť meditáciu, jógu, dychové cvičenia alebo jednoducho len atmosféru vo vašom byte, títo šikovný pomocníci vás rozhodne nesklamú. To isté platí o difuzéroch.Nezabudnite vybrať vhodný esenciálny olej, na ktorý máte práve náladu.

3. Sila vitamínov.

Vitamíny sú pre naše telo kľúčové. Denne dopĺňame vitamíny prirodzenou cestou, ale občas musíme imunite podať pomocnú ruku.
Medzi ich benefity patrí udržovanie duševnej rovnováhy a celkové zlepšenie psychickej výkonnosti.
Nepodceňujte výber vitamínov a doprajte si silnú imunitu po celý rok.
Pokoj v duši je skrátka na nezaplatenie.

Prevedieme vás vybranými produktmi.