Sweetgrass + Biela šalvia

Produkt skladom
15,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 24. 6. - 26. 6.

  • Výdajne po celej SR

Pripravili sme pre vás sadu kadidiel, ktoré príjemne prevoňajú váš domov, očistia ho od negatívnych energií a súčasne navodia príjemnú atmosféru. Stačí si len vybrať vhodnú vonnú kompozíciu a relaxovať, dobíjať energiu alebo meditovať.

Sada obsahuje Sweetgrass a Bielu šalviu.

Sweetgrass, tomkovice vonná, steblovka, alebo tiež sladká tráva rastie v prérijních oblastiach USA a Kanady. Medzi Indiánmi sa teší veľkej vážnosti a úcte, používajú ju pri očistných, liečebných aj šamanských obradoch, pri hľadaní víziou, tiež do tabakových zmesí pre svätú fajku. Ide o jedno z najdôležitejších indiánskych kadidiel.

Sweetgrass je tradične Indiánmi viazaná do vrkočov a používaná takto. Na užšom konci sa zapáli a nechá trošku horieť, ak nechcete vrkoč spáliť celý, stačí tlejúci koniec odstrihnúť.

Hovorí sa, že jej vôňa je príjemná všetkým duchom, má však silné očistné účinky. Vytvára atmosféru ústretovosti a empatie, nabáda k pochopeniu a prijatiu. S jej pomocou môžeme porozumieť spirituálnym zákonom aj sami sebe. Pri používaní uvoľňuje sladkú, teplú, ľahko vanilkovú vôňu.

Tento druh americkej šalvie rastie na západnom pobreží Ameriky. Indiáni ju považujú za najposvätnejšie byliny a veľmi účinný liek. Je cenená hlavne pre svoje očistné účinky, preto sa používa pred rôznymi ceremóniami a rituály. Veľmi dobre prečisťuje miestnosti aj rôzne predmety, dokáže ale tiež vyčistiť našu dušu a pomôcť pri hľadaní cesty vo vlastnom živote.

Vôňa je veľmi jasná, typicky korenistá. Ovplyvňuje ducha a posilňuje pamäť.

Použitie: Zväzoček na konci zapáľte a nechajte rozhorieť. Je nutné plameň sfúknuť a nechať zväzoček tlieť. Po rituálu môžete tlejúci koniec odstrihnúť alebo udusiť zapichnutím do misky s pieskom a zvyšok zväzku použiť nabudúce.

Značka VYKUŘOVADLA RYMER
Katalógové číslo 4508_SWG
O značke / VYKUŘOVADLA RYMER

Vykuřovadla Rymer – česká firma, ktorej záleží na tom, aby všetky nimi predávané suroviny boli čisto prírodné, nezaťažovali životné prostredie a ich distribúcie ho nijako negatívne neovplyvnila. Vďaka tomuto prístupu vám môžu ponúknuť tie najkvalitnejšie prírodnosti, ktoré vám pomôžu v čistenie interiéru vášho domova i vašej mysle. Firma predajom podporuje organizácie, ktoré sa zaoberajú problematikou životného prostredia, a podporujú dodávateľov priamo v ich krajinách.

Mohlo by sa vám páčiť

Palo santo + Škorica VYKUŘOVADLA RYMER
Skladom, u vás už 24. 6.
Skladom, u vás už 24. 6.
Santalové drevo VYKUŘOVADLA RYMER
Skladom, u vás už 24. 6.
Zľava 25 %
Skladom, u vás už 24. 6.