Vložka do topánok na podporu klenby Birko Classic Plus

Produkt nie je skladom.
25,90 €
Produkt nie je skladom.

Táto vložka s vyššou podporou klenby má výrazne vytvarovanú časť na podporu priečnej klenby, čo môže viesť k zníženiu výskytu syndrómu boľavých nôh. Korkovo-latexové jadro pokryté vrstvou mikrovlákna vám poskytne pohodlie a podporu počas bežného dňa, náročného dňa v práci alebo prechádzky.

Už od roku 1774 sa v Birkenstocku snažia spríjemniť život našim nohám. Vďaka tomu si môžeme užívať pohodlie vložiek do topánok, ktorých je firma Birkenstock vynálezcom. Svojimi prvotriednymi produktami prináša rozumnú alternatívu pre všetkých, ktorí hľadajú veľmi kvalitnú a zároveň funkčnú obuv. Všetky sandále sú zhotovené v Nemecku s vysokým podielom ručnej práce. Topánky pre zmenu v portugalských manufaktúrach. Všetky produkty značky Birkenstock spĺňajú, vďaka kvalitným, prevažne Európskym materiálom, tie najvyššie štandardy kvality.

Značka BIRKENSTOCK
Katalógové číslo 1001296
Farba béžová
Poznámka vyrobené v Nemecku
Materiál textil, korok, koža
O značke / BIRKENSTOCK

Nemecká značka Birkenstock vyrába štýlovú a modernú obuv s ortopedickou stielkou. Vo svojom obore sú majstrami už vyše dva a pol storočia. Ak hľadáte modernú, no zároveň pohodlnú a zdravú obuv, s Birkenstockmi zaručene nešliapnete vedľa. Viac o tejto značke na našom BLOGU.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 22. 10.
Skladom, u vás už 22. 10.
Skladom, u vás už 22. 10.
Skladom, u vás už 22. 10.