Čelo postele Mi

466,90 €   –42 %
268,69 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 29. 7. - 31. 7.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Použité materiály: drevotrieska, pena, plastové nožičky.

Martindale hodnota poťahu je 100 000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, napr. u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie). Táto látka je veľmi príjemná, mäkká a jemná na dotyk. Je veľmi flexibilná, takže dokonale obopína všetky krivky sedacej súpravy. Pohovka je veľmi odolná a farba nebude v priebehu rokov blednúť. Možno prať a žehliť. Vyrobené z prémiového polyesteru.

Ak chcete svoj kúsok udržať v perfektnom stave, tak by ste nemali zabúdať na pravidelné odstraňovanie prachu a nečistôt. Jemným ťahom utrite čistou suchou utierkou dbajte na to, aby ste nepoškodili povrch.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, keďže bude produkt vyrábať špecificky na objednávku pre vás, a teda mu nevznikne situácia, že bude mať už vyrobené a nepredané kusy zbytočne skladom, teda zero waste, ktorý my sami podporujeme. Žiaľ, s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladáme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete novú pohovku zajtra. Tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka KOOKO HOME
Katalógové číslo HB_MI17_MASTER
Farba tmavomodrá
Poznámka vyrobené v Európe
Váha 23 kg
Zľava 40-60%
Materiál drevo, preglejka, látka
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo. preglejka: Preglejka spravidla vzniká lepením viacerých tenkých vrstiev drevenej dyhy, ktorých vlákna sú spravidla usporiadané kolmo na seba. Vďaka tomu je jednou z najcharakteristickejších vlastností preglejok pevnosť a stabilita. V porovnaní s masívnym drevom sú však preglejky viac tvarovo stabilné a lepšie spracovateľné, pritom si však držia jeho pôvodné vlastnosti.
O značke / KOOKO HOME

Pohodlný nábytok nemusí byť nudný! Kooko Home prináša do sveta nábytku čerstvý a svieži vánok a bude šperkom pre každý interiér. Zaujímavý je dizajn vzorov, skvelá farebná rozmanitosť, vynikajúca kvalita a krásne premyslené detaily. Kooko Home ponúka široký sortiment nábytku rôznych veľkostí, farieb a štýlov. Tu si vyberie každý!

Mohlo by sa vám páčiť

Čelo postele Dallas
Čelo postele Dallas
Varianty:216(200) × 14 × 120 cm
- 40 %
Skladom, u vás už 29. 5.
Čelo postele Dallas COSMOPOLITAN DESIGN
414,54 € 690,90 €
Čelo postele Nj
Čelo postele Nj
Varianty:140 × 10 × 120 cm
- 40 %
Skladom, u vás už 29. 5.
Čelo postele Nj COSMOPOLITAN DESIGN
323,94 € 539,90 €
- 15 %
Čelo postele Whitmore ROWICO
902,62 € 1 061,90 €
- 15 %
Čelo postele Whitmore ROWICO
902,62 € 1 061,90 €