Dekoratívná mušle Palm

37,90 €   –10 %
34,11 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 2. 7. - 4. 7.

  • Výdajne po celej SR

Prineste si domov tropickú atmosféru s týmto roztomilým závesným dekoračným prvkom v tvare palmy! Je vyrobený výlučne z mušlí a bude jedinečným doplnkom vašej obývačky, kúpeľne alebo aj vonkajšieho priestoru. Každý kus je ručne vyrobený miestnymi obyvateľmi na Bali.

Značka BAZAR BIZAR
Katalógové číslo BABL022W
Farba biela
Rozmer 25 × 4 × 40 cm
Váha 1 kg
Montáž Produkt nevyžaduje montáž
Materiál juta
juta: Juta je prírodné vlákno, ktoré sa získava z rastliny jutovníka. Ide o rýchlo rastúcu a obnoviteľnú rastlinu, ktorú je možné plne recyklovať a biologicky rozložiť. Dlhé, mäkké a lesklé vlákno, ktoré je jedným z najpevnejších vlákien na svete, je tiež druhým najprodukovanejším prírodným vláknom po bavlne, a má vysoké schopnosti zadržiavať vlhkosť.
O značke / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás pozýva na dlhú cestu na tancujúce ostrovy, starobylé tradície a rajské pláže Indonézie. Belgická značka interiérového dizajnu, ktorá sa zrodila z celoživotnej vášne pre cestovanie, vytvára veľmi originálne dizajnové kúsky z ekologických materiálov, ako je vodný hyacint, ratan a bambus. Rozsiahla kolekcia zahŕňa tkané koberce, lampy, vankúše, keramiku, stoličky a mnoho ďalších interiérových a módnych predmetov v jemných farbách, ako je béžová, hnedá, biela a tiež čierna. Starostlivo vybrané dizajnové kúsky, ktoré dôsledne stelesňujú originalitu, kvalitu, inováciu a remeselné spracovanie. Bazar Bizar prináša tento krásny dotyk balijskej kultúry jeden po druhom do štyroch kútov sveta.

Mohlo by sa vám páčiť

- 10 %
Dekoratívná mušle Sea Horse BAZAR BIZAR
44,91 € 49,90 €
- 15 %
Set 3 – Dekoratívny obraz Aspen HOUSE NORDIC
27,97 € 32,90 €
Exkluzívna fotografie Picasso 1949 EICHHOLTZ
2 515,90 €