Drevená úložná krabica Dennis

186,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 26. 6. - 28. 6.

  • Výdajne po celej SR

Robustní úložný box z broušené masivní borovice, natřený betonově šedou barvou. Box je součástí série Dennis, která se skládá z postele, stolu, skříně, úložného boxu, nočního stolku a nástěnné police. Tento box je vyroben z broušeného dřeva. Struktura dřeva je zvýrazněna broušením, což dává dřevu živý vzhled. Díky této úpravě mohou být nerovnosti a malé prasklinky obzvlášť patrné. To dává nábytku originální vzhled, proto je každý kus originál. Úložný box je dodáván v rozloženém stavu s jasným manuálem.

Značka WOOOD
Katalógové číslo 365563-GBS
Farba čierna
Rozmer 42 × 90 × 42 cm
Poznámka krajina pôvodu: Holandsko
Váha 14 kg
Montáž Produkt vyžaduje ľahkú montáž
Zľava do 20%
Materiál borovicové drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / WOOOD

Ich koncept je veľmi jednoduchý. Vyrábajú robustný moderný nábytok, ktorý je jednoducho zostaviteľný a spája v sebe dekoratívne, ale aj praktické funkcie. Značka WOOOD má len jedno poslanie, a to dodať šťavu akémukoľvek interiéru. Vyskúšajte atraktívnu a modernú holandskú značku WOOOD, a vytvorte zo svojho bývania unikátnu záležitosť.

Mohlo by sa vám páčiť

- 20 %
Police Antonio BLOOMINGVILLE
199,12 € 248,90 €
- 25 %
Skladom, u vás už 29. 5.
Drevená úložná bednaKeet WOOOD
131,18 € 174,90 €
- 10 %
Truhlica VASAGLE VASAGLE
145,35 € 161,50 €