Imunita – zahustené extrakty

11,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 5. 11. - 9. 11.

  • bezpečné doručenie

Zahustený extrakt bylín je koncentrovanejšia forma bylinného macerátu, v ktorej po vylúhovaní sušenej časti bylín dochádza následne k odpareniu alkoholu šetrnou metódou, tzv. vakuovým odparovaním za nízkych teplôt (max do 30˚C). Získa sa tak koncentrovaná sušina, ktorá sa rozpustí do konečného extraktu. Dávka je vzhľadom k zahustenej forme nižšia.

Účinné látky:
> Sambucus nigra (baza čierna) je antioxidant, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému, podporuje správne potenie.
> Echinacea purpurea (echinacea purpurová) patrí medzi antioxidanty, podporuje imunitný systém.
> Solidago virgaurea (zlatobyľ obyčajný) je antioxidant, podporuje odolnosť a prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
> Althea officinalis (ibiš lekársky) podporuje činnosť čriev a trávenie.
> Marrubium vulgare (jablčník obyčajný) je antioxidant, podporuje mikrocirkuláciu, normálnu funkciu pečene, žlčníka a trávenie.
> Verbascum thapsus (divozel malokvetá) má vplyv na imunitný systém a normálny stav slizničných buniek. Podporuje činnosť hltana, dýchacích ciest.

Inštrukcie – Dávkovanie pre vnútorné použitie:
1 ml (obsah jednej pipety) 3 x denne s jedlom počas aspoň 15 dní. Pri tomto dávkovaní sa môže užívať až tri mesiace, potom je vhodná pauza 7-14 dní a kúru možno opakovať. Pri zvýšenom dávkovaní 3 × 3 ml sa môže užívať 5-14 dní.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

Zloženie:
ambucus nigra (baza čierna), Echinacea purpurea (echinacea purpurová), Tropaeolum majus (kapucínka väčšia), Solidago virgaurea (zlatobyľ obyčajný), Althaea officinalis (ibiš lekársky), Marrubium vulgare (jablčník obyčajný), Verbascum thapsus (divozel malokvetá), Lonicera japonica (zimolez japonský), etanol 40%

Značka ECCE VITA
Katalógové číslo EV_175
Objem 50 ml
Orgány a telo starnutie / trávenie a žalúdok / imunita / metabolizmus / detox
O značke / ECCE VITA

Predstavujeme vám českú značku Ecce Vita, ktorá sa už 19 rokov zaoberá prírodnou medicínou. Prináša kvalitné doplnky stravy bez konzervačných látok, umelých farbív a chemikálií – 100% prírodná záležitosť. Svoje doplnky stravy a bylinné zmesy vyrábajú podľa vlastných receptúr, dbajú na kvalitu, vysokú vstrebateľnosť účinných látok, osvetu, šírenie povedomia o prevencii, zdravej výžive so zameraním na individuálny a celostný prístup k človeku.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 5. 11.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 5. 11.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 5. 11.
Nové
Doprava zdarma
Odvodnenie D-LAB
Produkt u vás už 5. 11.