Kabinet Silas

617,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 18. 6. - 20. 6.

  • Výdajne po celej SR

S nadrozmernou objednávkou vás samozrejme nenecháme na holičkách, dopravu aj takto veľkého kúsku od nás budete mať zadarmo. V prípade doručenia v rámci Bratislavy je v cene aj výnos 2 člennou posádkou.

Vysoká skriňa Silas je vyrobená z borovice s certifikátom FSC a pochádza z kolekcie holandskej značky WOOOD. Séria Silas má súčasný moderný vzhľad a ponúka dobrý základ pre akýkoľvek interiér. Nábytok Silas má krásnu prašnú bielu farbu. Tento sivastý pieskový odtieň dodá vášmu interiéru luxusné teplo.

MATERIÁLY
Tento kúsok je vyrobený z borovicového dreva s brúseným povrchom, ktoré je navyše nalakované na prašnú bielu farbu. Konštrukcia je vyrobená z čierneho kovu. Nábytok z borovicového dreva v kolekciách značky WOOOD má certifikát FSC a ošetrujeme ju rôznym spôsobom. Napríklad pieskovaná borovica je veľmi hladká a upravená , zatiaľ čo brúsená borovica je známa svojimi charakteristickým viditeľným zrnom dreva a zvetraným vzhľadom. Pre ešte robustnejší vzhľad je borovicové drevo pásovo rezané. Borovica sa vyznačuje svetložltou farbou a viditeľnými znakmi "plameňa".

STAROSTLIVOSŤ
Neošetrené borovicové drevo má relatívne krátku životnosť, v priemere 5-10 rokov. Z tohto dôvodu náš borovicový nábytok ošetrujeme, aby sme výrazne predĺžili jeho životnosť. Ošetrené borovicové drevo sa ľahko udržiava čisté za pomoci mierne navlhčenej handričky. Aby ste sa vyhli prstencom od pohárov a iným škvrnám, odporúčame vlhké miesta ihneď vysušiť.

Značka WOOOD
Katalógové číslo 373384-D
Farba béžová
Rozmer 210 × 60 × 36 cm
Zľava do 20%
Materiál borovicové drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / WOOOD

Ich koncept je veľmi jednoduchý. Vyrábajú robustný moderný nábytok, ktorý je jednoducho zostaviteľný a spája v sebe dekoratívne, ale aj praktické funkcie. Značka WOOOD má len jedno poslanie, a to dodať šťavu akémukoľvek interiéru. Vyskúšajte atraktívnu a modernú holandskú značku WOOOD, a vytvorte zo svojho bývania unikátnu záležitosť.

Mohlo by sa vám páčiť

- 10 %
Skladom, u vás už 23. 4.
Šatník SONGMICS
51,21 € 56,90 €
Drevená skriňa Ties WOOOD
590,50 €
Drevená skrinka Gijs WOOOD
483,90 €