Kancelárska podložka Orbitkey Desk Mat Medium – Stone

95,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 31. 5. - 4. 6.

  • Výdajne po celej SR

Menšia verzia praktickej kancelárske podložky Orbitkey Desk Mat, s ktorou urobíte zmätku prietrž. Skryté vrecko na dokumenty, staviteľná magnetická zarážka na káble, praktická odkladacia lišta na nevyhnutné nástroje a hladký povrch pre príjemné písanie - jednoducho plná organizačná paľba.

Ak by americkí alebo iní vedci skúmali, aký vplyv má na pracovnú morálku to, keď je v kancelárii upratané, zistili by asi, že veľký. K rovnakému záveru došli aj v austrálskom Orbitkey a pripravili na tieto účely praktickú kancelársku podložku, ktorá sa zmätkom a neporiadkom zatočí raz dva.

Všeobecne povedané: Orbitkey Desk Mat dáva vášmu pracovisku organizačnú a vizuálnu štruktúru. Pod hladkým povrchom zo 100% vegánskej kože tak nájdete priestor na odkladanie dokumentov, na ňom potom zase praktickú nástrojovú lištu, na ktorú si môžete odkladať menšie pracovné nevyhnutnosti. Nechýba ani staviteľná magnetická zarážka na káble, ktorá raz a navždy nastolí poriadok medzi zamotanými drôtmi.

Použitá vegánska koža v kombinácii s plsťou vyrobenou zo 100% recyklovaného PET znamená, že ide o výrobok veľmi udržateľný a zároveň veľmi odolný - podložka je vďaka tomu vodeodolná, len tak sa nepoškriabe či nezašpiní a ak by sa to nejakou náhodou stalo, je zase ľahko umývateľná.

> Vegánska koža a plstená podšívka zo 100% recyklovaného PET
> Hladká podložka pre príjemné a bezhlučné písanie
> Nástrojová lišta na nevyhnutné kancelárske vybavenie
> Nastaviteľná magnetická zarážka na káble
> Skrytá zložka na ukladanie dokumentov
> Vode, škrabancom aj prachuodolné prevedenie

Značka ORBITKEY
Katalógové číslo DKMT-MD1-STGY
Farba Stone
Materiál vegánska koža / plsť z 100% rPET
veganská koža: Udržateľná alternatíva ku klasickej koži, s podobnými vlastnosťami a vizuálom. Na rozdiel od klasickej kože hľadá vegánska koža etické spôsoby a riešenia, napríklad býva tvorená recyklovanými, či dokonca rastlinnými vláknami.
O značke / ORBITKEY

Hlučné štrngajúce kľúče sú už zvukom vzdialenej minulosti. Orbitkey totiž váš neforemný zväzok premení v elegantný doplnok. Austrálsky startup spôsobil na Kickstartery v roku 2013 svojou vychytávkou hotový rozruch. Raz a navždy totiž vyriešil problém s frustrujúcimi zamotanými zväzkami kľúčov. Dizajnovaný a vyrobený tak, aby vám robil spoločnosť po dlhé roky. Dostupné v koženej variante, ktorá starne do krásy, a vo variante Active vyrobenej z odolného polyméru. Povedzme spolu zbohom hlučným kľúčom a poškriabaným displejom.   

Mohlo by sa vám páčiť

- 45 %
Sklenené ťažítko Aurora HÜBSCH
33,83 € 61,50 €
- 10 %
Výsuvné úložné šuplíky SONGMICS
20,61 € 22,90 €
- 10 %
Stolný organizér SONGMICS
20,25 € 22,50 €
- 45 %
Nástenka Combine HÜBSCH
56,93 € 103,50 €