Knižnica Madu

298,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 22. 6. - 24. 6.

  • bezpečné doručenie

Madu je štýlová, moderná knižnica z kolekcie holandskej značky WOOOD. Madu je vyrobená z borovice s povrchovou úpravou v odtieni cloud-grey. To dodáva skrini nadčasový vzhľad. Zlaté gombíky v kombinácii so svetlou borovicou dodávajú skrini moderný a masívny vzhľad.

Značka WOOOD
Katalógové číslo 373427-W
Rozmer 200 × 80 × 35 cm
Farba Cloud Grey
Poznámka Nutná montáž
Váha 24,5 kg
Materiál kov, drevo
kov: Lesklý kvalitný materiál, ktorý dodá nádych luxusu a len tak sa neopozerá. Medzi jeho prednosti radíme predovšetkým húževnatosť a výdrž. Preto sú produkty s prvkami kovu jedny z najkvalitnejších na trhu. drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / WOOOD

Ich koncept je veľmi jednoduchý. Vyrábajú robustný moderný nábytok, ktorý je jednoducho zostaviteľný a spája v sebe dekoratívne, ale aj praktické funkcie. Značka WOOOD má len jedno poslanie, a to dodať šťavu akémukoľvek interiéru. Vyskúšajte atraktívnu a modernú holandskú značku WOOOD, a vytvorte zo svojho bývania unikátnu záležitosť.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zdarma
Knižnica 3020 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás už 22. 6.
Nové
Doprava zdarma
Knižnica 3091 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás už 22. 6.
Nové
Doprava zdarma
Knižnica 3079 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás už 22. 6.
Nové
Doprava zdarma
Knižnica 3021 ANGEL CERDÁ
Produkt u vás už 22. 6.