Kôš na bielizeň s vešiakom

70,90 €   –10 %
63,81 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 30. 4. - 3. 5.

  • Výdajne po celej SR

> Kôš na bielizeň s 2 sekciami: Tento organizér na bielizeň s kapacitou 92 l (42 l na vložku) pojme týždenné rodinné oblečenie. Dvojdielny dizajn optimalizuje triedenie oblečenia.
> Police nad košíkmi slúžia ako vhodné miesto na uloženie toaletných potrieb a pracích prostriedkov. Je to pohodlné miesto pre efektívne skladanie oblečenia, ktoré vám umožní ľahko si usporiadať oblečenie, aby ste si uľahčili deň prania.
> Multifunkčná koľajnica: Tento vešiak na kabáty, navrhnutý pre všestrannosť, poskytuje ideálne riešenie na sušenie vašich odevov, zabraňuje pokrčeniu a ponúka pohodlie naparovania vašich odevov, keď visí zvisle.
> Tento kôš na bielizeň je vyrobený z 0,8-palcových oceľových rúrok a 0,8-palcových drevotrieskových dosiek, čo umožňuje, aby stojan poňal až 200 libier. Má tiež nastaviteľné nohy pre stabilitu na mierne nerovných podlahách a sadu proti prevráteniu pre väčšiu bezpečnosť.
> Odnímateľné a vodoodpudivé vložky: Vďaka suchým zipsom je možné tieto vložky bez námahy vybrať a vziať do práčky. Tieto vložky sú vyrobené z kvalitnej tkaniny Oxford a sú vodoodpudivé pre ľahké čistenie a trvanlivosť.

Značka VASAGLE
Katalógové číslo BLH241B01
Farba hnedá / čierna
Rozmer 73 × 33 × 175 cm
Váha 7,2 kg
Materiál drevotrieska / oceľ / netkaná textília
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo. oceľ: Najvýznamnejšími vlastnosťami ocele sú skvelá tvárnosť, odolnosť a dobrá tepelná vodivosť. Oceľ sa zároveň recykluje už pomaly od jej objavenia, je totiž značne lacnejšie ju recyklovať ako ťažiť rudu a vyrábať novú. Ak sa naleští tak sa krásne leskne, no jej povrch je možné všemožne upravovať.
O značke / VASAGLE

Osobitý, cenovo dostupný štýl – to je motto nemeckej značky Vasagle. Chcú vytvárať jednoduchý, cenovo dostupný nábytok pre malé priestory, ktorý prináša radosť a osobitosť do rôznych domácností. Ich kolekcia ponúka široký výber z nábytku do obývačiek, spální, kúpeľní, kuchýň, ale aj kancelárií. Nechajte sa zlákať funkčným nábytkom Vasagle, ktorý získal obrovský ohlas aj na veľtrhoch v USA.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Vešiak Abano HOUSE NORDIC
99,66 €
Nové
Vešiak na oblečenie Manaus HOUSE NORDIC
422,88 €
Nové
Vešiak na oblečenie Torino HOUSE NORDIC
422,88 €
- 76 %
Skladom, u vás už 16. 4.
Drevený vešiak Hooks- 6 × 108 × 10 CM — "2. akosť" BEPUREHOME
8 € 32,90 €