PANTONE Zápisník bodkovaný, veľ. S – Red 18-1763

25,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 20. 12. - 22. 12.

  • Výdajne po celej SR

Pretože ŽIVOT JE FAREBNÝ! Takto vnímame svet, tak poďme zdieľať lásku k farbám a spoločne urobme svet kreatívnejším miestom. PANTONE zápisníky s tvrdými doskami av žiarivých farbách PANTONE prináša inspiráciu aj radosť z práce. Bodkovaná potlač umožňuje všestranné využitie, či už potrebujete zápis, tabuľku alebo graf. Zápisníky majú všitú záložku a gumový popruh proti samovoľnému otváraniu. Ideálny darček pre kreatívcov či milovníkov farieb.
Rozmer zápisníka 170 × 120 × 22 mm. Papier s certifikáciou FSC™ bez podšívky. Mix PANTONE farieb.

Značka PANTONE
Katalógové číslo 101511763
Farba Red 18-1763
Rozmer 170 × 120 × 22 mm
Materiál papier
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / PANTONE

Viac ako 10 miliónov dizajnérov a výrobcov po celom svete sa spolieha na produkty a služby značky Pantone, ktorá im pomáha definovať, komunikovať a ovládať farby od nápadu až po realizáciu. Vyberajte z našej ponuky hrnčekov, kľúčeniek, fliaš a zošitov.

Mohlo by sa vám páčiť