Päťmiestna pohovka Mathias — 2. akosť

Produkt skladom
3 999 €   –80 %
799,80 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 23. 4. - 25. 4.

  • Výdajne po celej SR

Levá část pohovky je znečištěna viz. fotografie, také je u jedné nožičky pohovky stržený závit.

Pravá rohová pohovka Mathias je vyrobená zo štruktúrovanej látky s jemným vzorom. Vďaka vysokej kvalite materiálu v kombinácii s elegantným a veľmi príjemným dizajnom vyzerá nábytok naozaj luxusne. Čalúnenie s jemným leskom pôsobí veľmi zaujímavým vizuálnym dojmom v závislosti od uhla dopadu svetla. Usporiadanie svetelných vlákien umiestnených na podkladoch s nimi v závislosti od zvolenej farby kontrastuje alebo vytvára jemné spojenia. Materiál je odolný proti škvrnám a chráni pred vniknutím vody do vnútra látky - tekutina z jeho povrchu steká. Látka je tiež veľmi odolná proti oderu. Hodnota Martindale: 90 000, 378 g/m², hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, napr. pri pohovkách je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie. Vyznačuje sa tiež nízkou náchylnosťou na žmolkovanie a odlupovanie. Látka je bezpečná a bez obsahu škodlivých látok, čo potvrdzuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.

Použité materiály: štruktúrovaný poťah, masívne borovicové drevo, čalúnická lepenka, drevotrieska, kovové nožičky.

Celkové rozmery – dĺžka 298 × šírka 173 × výška 74 cm, výška sedadla od podlahy – 40 cm, hĺbka sedadla – 66/85 cm.

Výplň sedadla a operadla: polyuretánová pena 30 kg/m³

Maximálna nosnosť: 500 kg.

Aby ostal váš nábytok v perfektnom stave, treba z neho pravidelne odstraňovať prach a nečistoty. Na čistenie odporúčame poúživať mäkkú kefu, aby ste nepoškodili alebo neroztrhli poťah. Na čistenie nepoužívajte vysávač. Na čistenie mokrých alebo mastných škvŕn použite papierovú utierku a následne vlhkú mäkkú špongiu, ktorá škvrnu rýchlo absorbuje. Následne môžete pristúpiť k odstráneniu škvrny zmesou neutrálneho čistiaceho prostriedku a vody. Nikdy nesušte fénom, žehličkou, či iným agresívnym tepelným zdrojom. Na udržanie hustoty a farby látky by mal byť nábytok umiestnený min. 50 cm od radiátora alebo sporáka a mal by byť umiestnený mimo priamemu slnečnému žiarenia, aby sa zabránilo blednutiu farieb.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, keďže bude produkt vyrábať špecificky na objednávku pre vás, a teda mu nevznikne situácia, že bude mať už vyrobené a nepredané kusy zbytočne skladom, teda zero waste, ktorý my sami podporujeme. Žiaľ, s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladáme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete novú pohovku zajtra. Tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka INTÉRIEURS 86
Katalógové číslo INTRC106_F1_MATHI42J
Rozmer 298 × 173 × 74 cm
Farba Light Grey
Váha 100 kg
Materiál látka
O značke / INTÉRIEURS 86

Dizajnované pre elegantný a moderný domov. Intérieurs 86 stelesňuje francúzsku rafinovanosť. Ak ste obdivovateľom Hausmanna, slávneho francúzskeho architekta, tak vás high-end pohovky, kreslá a otomany tejto značky určite nenechajú chladnými. Starostlivo selektovanými nóbl materiálmi v kombinácii s rafinovanými krivkami a precíznym spracovaním dizajnéri dosiahli naozaj luxusné výsledky. Pocíťte atmosféru sofistikovaných parížskych apartmánov aj u vás doma.

Mohlo by sa vám páčiť

- 45 %
Skladom, u vás už 23. 4.
Rozkladacia zamatová pohovka s úložným priestorom Romeo – ľavý roh MILO CASA
905,25 € 1 645,90 €
- 45 %
Trojmiestna zamatová pohovka Tropea – ľavý roh MILO CASA
1 314,90 € 2 398,90 €
- 45 %
Trojmiestna zamatová pohovka Tropea – ľavý roh MILO CASA
1 314,90 € 2 398,90 €