Pleťová kúra na noc

18,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 12. 6. - 16. 6.

  • bezpečné doručenie

Intenzivní noční péče pro všechny projevy pleti.

Pleťová kúra je obzvlášť vhodná pro oživení a vypínání pleti jako regenerační kúra několikrát do roka, obzvlášt na jaře a na podzim a také při mimořádném zatížení.

Vyvažuje, normalizuje a podporuje všechny pleťové funkce jak suché tak mastné pokožky. Účinně působí proti vráskám, zklidňuje a posiluje extrémně citlivou pokožku, redukuje nadměrnou produkci kožního mazu a dodává pleti novou pružnost, elasticitu a souměrný vzhled. Zároveň působí proti pigmentačním skvrnám.

Nejlepších výsledků docílíte při aplikaci Pleťové kúry dle regeneračního cyklu pokožky, nepřetržitě po dobu 28 dnů po dvou ampulkách navečer (balení s 50 ampulkami).

Složení: Voda (Aqua), Růže damašská (Rosa damascena), Ibišek lékařský (Althaea officinalis), Aloe (Aloe barbadensis), Kalanchoe (Kalanchoe daigremontiana), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Slunečnice roční (Helianthus annuus), Lilie bělostná (Lilium candidum), Růže galská (Rosa gallica), Výtažek z vilínu (Hamamellis virginiana), Slída (Mica), Mateří kašička (Gelee royal), Med (Mel), Stříbro (Silver), Sůl (Sodium chloride).

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo NT_40208290053
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Viac sa dočítate na našom blogu.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 5. 6.
Nové
Skladom, u vás už 5. 6.
Nové
Skladom, u vás už 5. 6.