Pleťová kúra Sensitiv na deň a noc

20,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 12. 6. - 16. 6.

  • bezpečné doručenie

Pro vysoce citlivou pokožku s tendencí k rozšířeným cévkám (kuperóza) a rosacee.

Vyvážená kompozice léčivých rostlin jako jsou výtažky z vilínu, růžového šípku a heřmánku zklidňují podrážděnou a hypersensitivní pokožku, posilují její pleťové funkce a dodávají pleti novou vitalitu. Zároveň působí preventivně proti rozšířeným cévkám.

Kúra působí celkově omlazujícími a regeneračními účinky. Pleťová kúra Sensitiv také dále velmi účinně zklidňuje a eliminuje nepříjemné pálení pokožky při výskytu sluneční alergie a spálení sluníčkem, v tomto případě se nanáší lokálně.

Složení: Voda (Aqua), Éterické oleje (Parfum), Heřmánek pravý (Chamomilla recutita), Růže šípková (Rosa canina), Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum), Výtažek z vilínu (Hamamellis virginiana), Rozrazil lékařský (Veronica officinalis), Dubová kůra (Quercus Robur), Perleťový prášek (Pearl powder), Malachit (Copper Hydroxide), Sůl (Sodium chloride).

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo SENS_40208290053
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Viac sa dočítate na našom blogu.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 5. 6.
Nové
Skladom, u vás už 5. 6.
Nové
Skladom, u vás už 5. 6.