Prírodný sprchový gél Natural Body Wash Metropolitan

Produkt skladom
17,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 4. 6. - 6. 6.

  • Výdajne po celej SR

Samozrejme sa môžete umývať akýmsi sprcháčom. Alebo si to môžete urobiť pekný. A prírodné.

Natural Body Wash je vyvinutý, aby spĺňal všetky základné požiadavky:
> Umyje pot a prach cesty? Áno.
> Pení veľa? Jojo.
> Vonia mužne? Jasne, nečakajte žiadnu ružu, ani zmyselný kokos.
> Ale okrem toho má aj niečo navyše. Tajnú zbraň lanolín, čo je vosku podobná látka získavaná z ovčej vlny, ktorá neskutočne zjemňuje pokožku. Urobí z vás takého baránka v rúchu vlčom.

Vôňa Metropolitan je niečo ako švajčiarsky nôž medzi vôňami. Moderná, čistá, mužná vôňa. Čistá ako vaše úmysly, nečistá ako to, čo sa bude diať potom. Skvele sa dopĺňa s kolínskou alebo toaletnou vodou.

Prečo to funguje?
> Lanolín - prírodný olej pochádzajúci z ovčej vlny, hydratuje a udržuje vlhkosť aj pod povrchom kože, napomáha k hojeniu a udržiavaniu zdravej pokožky
> Lecitín - zložený z mastných kyselín, lecitín pôsobí ako ochranná bariéra pokožky a hydratuje
> Kyselina citrónová - prirodzene obsiahnutá v citrónoch a limetkách, pôsobí ako ochranný antioxidant s omladzujúcimi účinkami. Pomáha uvoľňovať póry a vyrovnávať tón pleti, odstraňuje odumreté kožné bunky.

ZLOŽENIE
Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Zea Mays Starch, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Chloride, Cetearyl Alcohol, Parfém, Benzyl Alcohol, Lanolín, Lecitín, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Sodium Benzoate, Glycerín, Citronello

Značka BEVIRO
Katalógové číslo BV420
Zľava do 20%
Objem 250 ml
O značke / BEVIRO

Od svojho vzniku v 2016, Beviro prináša mužom to najlepšie z kozmetického sveta priamo z českej pôdy. Namiesto prehliadania nespočetných značiek teraz máte kvalitu a úprimnosť doma. Naša spolupráca s českými barbershopmi? Dôkaz našej vášne pre dokonalosť. A čo nájdete na obaloch? Prírodné látky, srdečnosť a kus nášho srdca. S Beviro dostávate nielen produkt, ale aj kus českej tradície.

Mohlo by sa vám páčiť