Sada 2 ks: Čakrové sviece – Sebavedomie a Transformácia

Produkt skladom
14,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 18. 8. - 20. 8.

  • bezpečné doručenie

ŽLTÁ SVIECA – SEBAVEDOMIE, sústredenie a vytrvalosť: na posilnenie oblasti brucha, vôle a schopnosti dosiahnuť to, po čom túžime. Rozjasnenie života, pomáha zviditeľniť naše priania a plány. Zaháňa zimné depresie a splín. Je taktiež vhodná na oslavu „zberu“ a víťazstvo. Pomáha pri sústredení pri štúdiu.

FIALOVÁ SVIECA – TRANSFORMÁCIA, liečenie skrz transformáciu situácie: pomáha pozvať do nášho života hlboko transformujúcu energiu pre dušu aj telo. Je veľmi vhodná v obdobiu kríz a veľkých životných zmien. Keď neviete, kam v živote smerovať a necítite zmysel života. Keď vás bolí hlava alebo máte príliš mnoho vážnych starostí.

Vyrobené v Českej republike z RSPO certifikovaného oleja z palmových plodov – čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo. Na zapálenie použite špajdľu.

Máme radi dažďové pralesy, preto sú sviečky Cereus vyrobené z certifikovaného palmového oleja, ktorý je produkovaný v rámci trvalo udržateľného poľnohospodárstva, bez rúbania dažďových pralesov, za férových pracovných podmienok a platového ohodnotenia. Pri produkcii palmového oleja s certifikáciou RSPO je naviac zaistená ochrana ohrozeným druhom živočíchov a rastlín, ktoré sa v pestovateľských oblastiach vyskytujú. Kúpou sviece z RSPO certifikovaného palmového oleja tak podporujete citlivý prístup k prírode a ľuďom.

Značka CEREUS
Katalógové číslo B803_B807
Rozmer výška 21 cm, ø 5,5 cm
Farba fialová / smíšená / žltá
Poznámka Vyrobené v Českej republike. Doba horenia: cca 90-100 hodín.
Materiál sklo, RSPO certifikovaný palmový olej
O značke / CEREUS

Za horským či mořským vzduchem už nemusíte cestovat do tisíce kilometrů vzdálených destinací. Solné lampy české značky Cereus vám totiž ozdravné účinky solných krystalů poskytnou i v pohodlí vašeho domova či kanceláře, kdykoliv budete potřebovat.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 18. 8.
Nové
Skladom, u vás už 18. 8.
Nové
Skladom, u vás už 18. 8.
Skladom, u vás už 18. 8.