Soľná lampa elektrická Pyramída

Produkt nie je skladom.
34,50 €
Produkt nie je skladom.

Táto soľná elektrická lampa je vybavená dreveným podstavcom z tropického dreva, ktorý nielen ochráni nábytok pred samotným kontaktom so soľou, ale aj vkusne doplní vzhľad samotnej lampy. Lampa je dodávaná vrátane elektrického prívodového kábla s vypínačom a 15W žiarovky. Lampa je uspôsobená na nepretržité svietenie.

Dosah pôsobnosti pri rozsvietenom svetle: cca 2-3kg na asi 10m2.

Pôvod soľných lámp: Pohorie Himalájí, rozprestierajúce sa na území Nepálu, Číny a Indie priťahuje pozornosť ľudí od nepamäti. Na jeho úpätí sa nachádza vzácne 250 mil. rokov staré soľné ložisko. Odtiaľ sa dovážajú kvalitné a krásne soľné kryštály.

Princíp účinku a prínos pre ľudský organizmus: Soľný kryštál (samotná soľ alebo soľná lampa) funguje ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri zahriati zosilňuje. Inak povedané, soľné kryštály uvoľňujú do ovzdušia záporne nabité chloridové ióny (Cl-), zahriatím sa zvyšuje odparovanie vzdušnej vlhkosti, ktorú na seba soľ viaže a týmto procesom dochádza k uvoľňovaniu záporne nabitých iónov do ovzdušia. Najvyššia koncentrácia záporných iónov v ovzduší býva prirodzene na horách, pri mori, po búrke či v blízkosti vodopádov. Preto lekári taktiež odporúčajú chorým ozdravný pobyt v týchto lokalitách.

Za pomoci soľných lámp z himalájskej soli si však podobnú atmosféru môžete vytvoriť aj u vás doma alebo na pracovisku. Vysoká koncentrácia záporne nabitých iónov v ovzduší má pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém, zlepšuje imunitu organizmu a spomaľuje proces starnutia.

Značka CEREUS
Katalógové číslo CER_0304
Rozmer 15×15 cm, výška cca 17 cm
Farba oranžová / smíšená
Poznámka Žiarovka súčasťou balenia.
Váha cca 2,5 kg
Materiál soľný kryštál, tropické drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / CEREUS

Za horským alebo morským vzduchom už nemusíte cestovať do tisíce kilometrov vzdialených destinácií. Soľné lampy od českej firmy Cereus vám totiž ozdravné účinky soľných krištáľov poskytnú aj v pohodlí vášho domova či kancelárie, kedykoľvek si to budete priať. A sú naozaj slané, nemusíte testovať. V ponuke značky Cereus nájdete i čakrové sviece vyrobené z certifikovaného palmového oleja, ktorý je produkovaný v rámci trvalo udržateľného poľnohospodárstva, bez zbytočného výrubu dažďových pralesov.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 5 %
Produkt u vás už 21. 12.
Zľava 4 %
Skladom, u vás už 14. 12.
Zľava 4 %
Produkt u vás už 21. 12.
Zľava 5 %
Skladom, u vás už 14. 12.