Soľná lampa elektrická Pyramída

Produkt skladom
51,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 23. 5. - 27. 5.

  • Výdajne po celej SR

Táto soľná elektrická lampa je vybavená dreveným podstavcom z tropického dreva, ktorý nielen ochráni nábytok pred samotným kontaktom so soľou, ale aj vkusne doplní vzhľad samotnej lampy. Lampa je dodávaná vrátane elektrického prívodového kábla s vypínačom a 15W žiarovky. Lampa je uspôsobená na nepretržité svietenie.

Dosah pôsobnosti pri rozsvietenom svetle: cca 2-3kg na asi 10m2.

Pôvod soľných lámp: Pohorie Himalájí, rozprestierajúce sa na území Nepálu, Číny a Indie priťahuje pozornosť ľudí od nepamäti. Na jeho úpätí sa nachádza vzácne 250 mil. rokov staré soľné ložisko. Odtiaľ sa dovážajú kvalitné a krásne soľné kryštály.

Princíp účinku a prínos pre ľudský organizmus: Soľný kryštál (samotná soľ alebo soľná lampa) funguje ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri zahriati zosilňuje. Inak povedané, soľné kryštály uvoľňujú do ovzdušia záporne nabité chloridové ióny (Cl-), zahriatím sa zvyšuje odparovanie vzdušnej vlhkosti, ktorú na seba soľ viaže a týmto procesom dochádza k uvoľňovaniu záporne nabitých iónov do ovzdušia. Najvyššia koncentrácia záporných iónov v ovzduší býva prirodzene na horách, pri mori, po búrke či v blízkosti vodopádov. Preto lekári taktiež odporúčajú chorým ozdravný pobyt v týchto lokalitách.

Za pomoci soľných lámp z himalájskej soli si však podobnú atmosféru môžete vytvoriť aj u vás doma alebo na pracovisku. Vysoká koncentrácia záporne nabitých iónov v ovzduší má pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém, zlepšuje imunitu organizmu a spomaľuje proces starnutia.

Značka CEREUS
Katalógové číslo CER_0304
Farba oranžová
Rozmer 15×15 cm, výška cca 17 cm
Poznámka Žiarovka súčasťou balenia.
Váha cca 2,5 kg
Materiál soľný kryštál, tropické drevo
O značke / CEREUS

Za horským alebo morským vzduchom už nemusíte cestovať do tisíce kilometrov vzdialených destinácií. Soľné lampy od českej firmy Cereus vám totiž ozdravné účinky soľných krištáľov poskytnú aj v pohodlí vášho domova či kancelárie, kedykoľvek si to budete priať. A sú naozaj slané, nemusíte testovať. V ponuke značky Cereus nájdete i čakrové sviece vyrobené z certifikovaného palmového oleja, ktorý je produkovaný v rámci trvalo udržateľného poľnohospodárstva, bez zbytočného výrubu dažďových pralesov.

Mohlo by sa vám páčiť

- 35 %
Skladom, u vás už 23. 5.
Difuzér s vôňou sekvoje BLOOMINGVILLE
20,09 € 30,90 €
Skladom, u vás už 23. 5.
Soľná lampa elektrická Planéta CEREUS
41,90 €
Skladom, u vás už 23. 5.
Soľný kryštál na čajovú sviečku Jin-ang CEREUS
22,50 €