Silk zápisník XS v darčekovej krabici

31,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 14. 12. - 18. 12.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Extra malý zápisník v darčekovej kartónovej krabici. Zápisník má pevnú, v chrbte šitú väzbu v kartónových doskách potiahnuté talianskym hodvábom od spoločnosti Mantero. Obopína ho pružná páska proti samovoľnému otváraniu. Obsahuje praktické vnútorné vrecko, textilnú záložku a leták s históriou Moleskine. Papier vo farbe slonoviny s gramážou 70 g/m2 neobsahuje kyseliny. Vyrobené z papiera získaného šetrným lesným hospodárením podľa FSC.

Značka MOLESKINE
Katalógové číslo 8056598858822
Farba žltá
Rozmer 6,5 × 10,5 cm
Materiál papier
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MOLESKINE

Aj keď Moleskine vznikol až v roku 1997, podobné zápisníky si ľudia zamilovali už pred stovkami rokov. Obľubovali ich umelci ako Pablo Picasso, Oscar Wilde, Ernest Hamingway či cestopisec Bruce Chatwin, ktorému značka dokonca vďačí za svoje pomenovanie. V dnešnom hektickom svete pomáha umelcom, študentom a zamestnancom v organizovaní každodenných aktivít či uchovávaní cenných myšlienok a spomienok. Dnes vďačí Moleskine za svoju slávu hlavne nadčasovému dizajnu, kvalitnému spracovaniu a množstvu prevedení, z ktorých si vyberie každý. 

Mohlo by sa vám páčiť