Sloan Rain Jacket

Produkt skladom
153,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 29. 5. - 31. 5.

  • Výdajne po celej SR

Neradi vyberáme obľúbencov, ale keby áno, vybrali by sme bundu do dažďa Levi's® Sloan. Táto bunda, ktorá Vás bude celá zakrývať, Vás prenesie do prostredie ako na majáku, kde sa pri pobrežnej búrke budete cítiť ako doma. Vysoký golier, nadmerná kapucňa, predĺžená dĺžka a niekoľko šnúrok na sťahovanie – to všetko funguje tak, že sa budete cítiť v suchu (a pritom budete vyzerať dobre).

Značka LEVI'S
Katalógové číslo A3248-0000
Zľava 40-60%
Farba Martini Olive
Kapucňa s kapucňou
Materiál 100% polyester
polyester: Materiál zo syntetických vlákien, známy pre svoju dobrú odolnosť voči oderu a pôsobeniu svetla a slnečných lúčov. Zároveň veľmi dobre odvádza vlhkosť.
O značke / LEVI'S

Značka LEVI'S sa po celom svete preslávila výrobou ikonických džínsov, ktoré boli pôvodne navrhnuté ako pracovné nohavice pre kalifornských baníkov a zlatokopov. Zakladateľmi značky sú nemecký obchodník Levi Strauss a jeho švagor. Spočiatku sa venovali predovšetkým výrobe plátenných krytov na vozy a na stavbu stanov, no neskôr do sortimentu zaradili novinku v podobe nohavíc vytvorených z odolnej krepovej bavlny. Tá bola pre drsné podmienky panujúce na zlatých poliach a v baniach ako stvorená. Džínsy boli patentované v roku 1873 po tom, čo krajčír Jacob Davis dômyselne vyriešil problém s namáhanými vreckami – tento dátum je tak považovaný za oficiálny zrod džínsov.
Dnes už kolekcie tejto spoločnosti obsahujú aj tričká, štýlové bundy, mikiny, svetre, košele, obuv a ďalšie doplnky. Najznámejším kúskom ale zostávajú džínsy LEVI'S 501, ktoré v roku 2000 dokonca boli časopisom Time zvolené za odev 20. storočia.

Mohlo by sa vám páčiť

Edie SwingTrench Coat
Edie SwingTrench Coat
Varianty:XS / S
Skladom, u vás už 29. 5.
Edie SwingTrench Coat LEVI'S
176,50 €
XL Bubble Puffer
XL Bubble Puffer
Varianty:XS / S / M / L
Skladom, u vás už 29. 5.
XL Bubble Puffer LEVI'S
253,90 €
Sloan Rain Jacket
Sloan Rain Jacket
Varianty:M / L
Skladom, u vás už 29. 5.
Sloan Rain Jacket LEVI'S
153,90 €
Sydney Classic Trench
Sydney Classic Trench
Varianty:L
Skladom, u vás už 29. 5.
Sydney Classic Trench LEVI'S
153,90 €