Trojmiestna zamatová pohovka Jade

1 334,50 €   –20 %
1 067,60 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 31. 7. - 2. 8.

  • Výdajne po celej SR

S nadrozmernou objednávkou vás samozrejme nenecháme na holičkách, dopravu aj takto veľkého kúsku od nás budete mať zadarmo. V prípade doručenia v rámci Bratislavy je v cene aj výnos 2 člennou posádkou.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Dva dekoračné vankúše s rozmermi 40 × 40 cm a snímateľnými poťahmi.

Bez úložného priestoru.

Rozmery: celková dĺžka – 220 cm, celková šírka – 92 cm, celková výška – 90 cm, výška nožičiek – 15 cm, výška sedenia – 47 cm, šírka sedenia – 195 cm, hĺbka sedenia – 58 cm.

Maximálna nosnosť 400 kg.

Syntetická imitácia zamatu s delikátnym leskom. Vysoká odolnosť voči oderu. Veľmi jemný a mäkký materiál.

Výplň: pružiny (Wavy / Zig-Zag), vysoko odolná polyuretánová pena + 30 kg/m³ + vatovanie 300 g/m².

Hodnota Martindale je 50 000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, napr. u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a viac).

To keep your piece of furniture in a perfect condition, we advise you to wipe a clean and dry cloth regularly, taking care not to damage or tear the coating. We advise not to use abrasive materials (bleach, ammonia, etc.) which can damage the coating. Solid / dry liquid stains or grease stains should be removed quickly by gently rubbing the surface of the stain with a white cloth moistened with warm water or soap mixed with water. We recommend that you never use a direct heat source such as a hair dryer or iron, and do not place your furniture too close to a radiator because it could damage the fabric of the cladding. To remove the most important tasks, such as an ink task, we recommend using a special treatment sold in specialized furniture centers.
Značka MICADONI HOME
Katalógové číslo MIC_3S_51_F1_JADE7
Farba čierna
Poznámka vyrobené v Európe
Váha 53 kg
Zľava do 20%
Materiál zamat, čierne kovové nohy
zamat: O zamatu možno rozhodne povedať, že hreje, zútulní akýkoľvek interiér a dodá nádych slávnostného vzhľadu a originality. Zo všetkého najviac je však príjemný na dotyk, preto sa využíva na nábytok, doplnky ale aj oblečenie.
O značke / MICADONI HOME

Značkový nábytok Micadoni Home ponúka vysoko kvalitný nábytok vyrobený v súlade so životným prostredím. Všetky použité materiály a komponenty prešli dôkladnými testmi, aby bola zaistená výnimočná kvalita, robustnosť a dlhotrvácnosť výrobkov.

Mohlo by sa vám páčiť

- 30 %
Variabilná pohovka Beat – White/Beach blue KARUP DESIGN
576,03 € 822,90 €
- 30 %
Variabilná pohovka Unwind – Clear/Ivory KARUP DESIGN
856,03 € 1 222,90 €
- 30 %
- 30 %
Variabilná pohovka Knob KARUP DESIGN
716,03 € 1 022,90 €