Čakrová svieca červená – Hojnosť

Produkt nie je skladom.
7,90 €
Produkt nie je skladom.

Červená svieca – Hojnosť rozprúdi radosť a veselosť: rodinná oslava, narodeniny, spoločenské udalosti a oslavy, detské oslavy. Na posilnenie a privolanie životnej a fyzickej sily, uzemnenie, zakorenenie na novom mieste alebo v kolektíve, podpora v období životných skúšok. Na podporu ženstva. Súčasne pomáha vdýchnuť život, oživiť a energizovať.

Vyrobené v Českej republike z RSPO certifikovaného oleja z palmových plodov – čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo. Na zapálenie použite špajdľu.

Máme radi dažďové pralesy, preto sú sviečky Cereus vyrobené z certifikovaného palmového oleja, ktorý je produkovaný v rámci trvalo udržateľného poľnohospodárstva, bez rúbania dažďových pralesov, za férových pracovných podmienok a platového ohodnotenia. Pri produkcii palmového oleja s certifikáciou RSPO je naviac zaistená ochrana ohrozeným druhom živočíchov a rastlín, ktoré sa v pestovateľských oblastiach vyskytujú. Kúpou sviece z RSPO certifikovaného palmového oleja tak podporujete citlivý prístup k prírode a ľuďom.

Značka CEREUS
Katalógové číslo CER_0801
Rozmer výška 21 cm, ø 5,5 cm
Farba červená
Poznámka Vyrobené v Českej republike. Doba horenia: cca 90-100 hodin.
Materiál sklo, RSPO certifikovaný palmový olej
O značke / CEREUS

Za horským či mořským vzduchem už nemusíte cestovat do tisíce kilometrů vzdálených destinací. Solné lampy české značky Cereus vám totiž ozdravné účinky solných krystalů poskytnou i v pohodlí vašeho domova či kanceláře, kdykoliv budete potřebovat.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 19 %
Skladom, u vás už 17. 7.
Zľava 20 %
Skladom, u vás už 17. 7.
Zľava 19 %
Skladom, u vás už 17. 7.
Zľava 20 %
Skladom, u vás už 17. 7.