Náušnice Fusion – svetlošedé – ružové zlato

Produkt nie je skladom.
111,90 €
Produkt nie je skladom.

Náušnice FUSION vynikajú svojim minimalistickým dizajnom. Vyrobené sú z chirurgickej ocele s tenkou vrstvou antracitovo čierneho alebo šedého betónu.

Dostupné taktiež vo variante s ružovým alebo žltým pozlátením.

Kolekcia FUSION je zastúpená naprieč pánskymi aj dámskymi šperkami. Záleží len na vás, či si pre seba alebo pre partnera/partnerku vyberiete hodiaci a prsteň, prívesok alebo náramok v rovnakom dizajne.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo GJEWRG101UN
Farba šedá, ružovo-zlatá
Rozmer 1,2 × 1,0 × 0,8 cm
Poznámka česká ručná výroba
Váha 2 × 3 g
Materiál betón / pozlátená chirurgická oceľ
betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. chirurgická oceľ: Chirurgická oceľ je zliatina kovov (zmes) železa, uhlíka a chrómu. Pridanie chrómu robí z ocele jasnú, lesklú, a vysoko odolnú nehrdzavejúcu oceľ. Hoci je chirurgická oceľ extrémne odolná, je to tiež relatívne ľahký kov.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

- 30 %
Skladom, u vás už 24. 4.
Kruhové náušnice Hoops 1990 - malé WOLF AND ZEPHYR
29,75 € 42,50 €
Skladom, u vás už 24. 4.
Náušnice Triangle Wood – antracit GRAVELLI JEWELLERY
119,90 €
Skladom, u vás už 24. 4.
Náušnice Wally – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €
Skladom, u vás už 24. 4.
Náušnice Wally – antracit GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €