Náušnice Block – antracit

73,90 €   –25 %
55,40 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 7. 12. - 9. 12.

  • Výdajne po celej SR

Veľmi nevšedné náušnice navrhnuté renomovaným českým designérom Tomášom Vackom z českej dielne Gravelli. Jedinečné náušnice vyrobené z betónu, ktoré isto prekvapia. Aj napriek tomu, že sú vyrobené z betónu, vážia iba 3,5 gramu, takže budú zároveň pohodlnejšie než mnohé klasické náušnice. Na výber sú dve farevné varianty.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo G00191_CR
Farba čierna
Poznámka česká ručná výroba
Materiál betón / chirurgická oceľ
betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. chirurgická oceľ: Chirurgická oceľ je zliatina kovov (zmes) železa, uhlíka a chrómu. Pridanie chrómu robí z ocele jasnú, lesklú, a vysoko odolnú nehrdzavejúcu oceľ. Hoci je chirurgická oceľ extrémne odolná, je to tiež relatívne ľahký kov.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 5. 12.
Kruhové naušnice Hexagon WOLF AND ZEPHYR
27,50 €
Skladom, u vás už 5. 12.
Kruhové náušnice Hoops 1990 - malé WOLF AND ZEPHYR
42,50 €
Oválné náušnice Zephyr
Oválné náušnice Zephyr
Varianty:34 × 23 × 3 mm
Skladom, u vás už 5. 12.
Oválné náušnice Zephyr WOLF AND ZEPHYR
28,90 €
- 25 %
Skladom, u vás už 5. 12.
Náušnice Triangle Wood – antracit GRAVELLI JEWELLERY
89,90 € 119,90 €