Poháre Hobnail – sada 6 ks

122,90 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 31. 8. - 2. 9.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Sada pohárov Hobnail sa skvele hodí na servírovanie obľúbených nápojov na párty alebo pri rodinnom jedálenskom stole. Bude dokonalým doplnkom džbánu z rovnakej kolekcie alebo iného krištáľového riadu. Vaši hostia sa budú cítiť výnimočne, pretože budú piť z veľmi elegantného skla. Sada je tiež ideálnym darčekom pre vašich priateľov k svadbe, narodeninám alebo ku Dňu matiek.

Naše poháre s avantgardným a zároveň minimalistickým dizajnom Hobnail majú moderný prístup k tradícii českého skleneného riadu a sú ručne vyrábané. Prinášajú na váš stôl šarm, ale zároveň sa z nich pohodlne pije.

Poháre sú vyrobené zo skla, ktoré neobsahuje olovo a je možné ho umývať v umývačke riadu.

Značka KLIMCHI
Katalógové číslo 21013-200-85-27
Farba Amber
Rozmer 7,5 × 12 cm
Objem 200 ml
Váha 260 g
Materiál 100% sklo
sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / KLIMCHI

Píše sa rok 2019 a mladý podnikateľ Lukáš Klimčák zakladá firmu KLIMCHI v srdci takzvaného Krištáľového údolia na severe Čiech v Kamenickom Šenove, kde je sklo doslova všadeprítomné. Nachádza sa tu múzeum skla, sklárska stredná umeleckopriemyselná škola aj pôvodný tehlový komín rodinnej sklárne Jílek, ktorá tu dodnes vyrába väčšinu svojich výrobkov. Do regiónu presláveného ručnou výrobou skla sa táto značka rozhodla priniesť mladistvú víziu, vďaka ktorej chcú dostať české sklo opäť do povedomia.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Štamperlík Vibes CRYSTAL BOHEMIA
Produkt u vás už 5. 9.
Nové
Pohár na víno Dover CRYSTAL BOHEMIA
Produkt u vás už 5. 9.
Nové
Pohár na whisky Skyline CRYSTAL BOHEMIA
Produkt u vás už 5. 9.
Nové
Produkt u vás už 5. 9.