Selenitová lampa

Produkt skladom
55,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 1. 10. - 5. 10.

  • bezpečné doručenie

Pozdvihnite svojho ducha a vneste do svojho priestoru relaxačnú energiu so selenitovou lampou, ktorá vďaka svojmu jemnému svetlu vyvážuje vaše fyzické, duchovné a emocionálne energie.

Selenit je predovšetkým o čistení, upokojení a pozitívnej energií. V mytológii bol selenit spájaný so Selene, gréckou bohyňou Mesiaca, kde selenit získal svoje meno. Meno tiež súvisí s farbou mesiaca. Poskytuje jasnosť mysle a podporuje rozširovanie vedomia človeka o sebe. Selenit je upokojujúci kameň, ktorý vnáša hlboký mier a je vynikajúci pre meditáciu, jogu alebo duchovnú prácu. Pomáha nám mať lepší úsudok a vzhľad, odstraňuje zmätok.

Extrémne silná vibrácia selenitu naplní vaše energetické pole najvyššími vibráciami svetla, povznáša vášho ducha a vedie vás do zvýšeného stavu vedomia a sebauvedomenia. Nielen, že má silný vplyv na vás, ale aj na vaše prostredie. Selenitová lampa je dokonalým nástrojom na vyčistenie a povznesenie vášho domova pomocou upokojujúcej, relaxačnej energie a svetla.

Každá lampa je rovno pripravená na použitie a je dodávaná s káblom a žiarovkou. S lampou je dodávaný plátený vak s logom Purnama Rituals.

Značka PURNAMA RITUALS
Katalógové číslo PR_SELENITELAMP
Rozmer 25 cm x 8 cm
O značke / PURNAMA RITUALS

Purnama Rituals je značka, ktorá verí, že jednoduché rituály môžu tvoriť posvätné skúsenosti a okamihy. V ich ponuke nájdete vykurovadlá, ktoré sa využívali už pred niekoľkými stovkami rokov, a snaží sa tento zvyk priblížiť dnešným moderným mysliam. Ak hľadáte spôsob, ako si spríjemniť meditáciu, jogu, dychové cvičenia alebo jednoducho len atmosféru v byte, Purnama Rituals vás nesklame.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 1. 10.
Skladom, u vás už 1. 10.
Skladom, u vás už 1. 10.
Produkt u vás už 8. 10.