The Saffron Dress – Skladacia karta A5

5,95 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 19. 6. - 21. 6.

  • Výdajne po celej SR

Britská ilustrátorka Amelie Hegardt sa vracia so sériou diel inšpirovaných módou z mól. Dielo The Saffron Dress zobrazuje postavu v splývavých šatách vo farbe zlatistého šafránu, zakrytá od vlasov až po čižmy na podpätku. Táto neprehliadnuteľna postava je nakreslená s nezameniteľným dotykom umelkyne pre organickú a temnú tvorbu. Prianie bolo vyrobené v Dánsku z environmentálne certifikovaných materiálov.

Offsetová tlač na 400 g nenatieranom papieri Munken Pure (archívna kvalita, certifikát FSC). Vyrobené v Dánsku v rámci certifikačného systému Swan.

Značka PAPER COLLECTIVE
Katalógové číslo PC_03169
Farba béžová / oranžová / žltá / modrá / biela
Rozmer 14,8 × 21 cm
Poznámka vyrobené v Dánsku
Váha 150 g
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / PAPER COLLECTIVE

Ide o trvalo udržateľnú dizajnovú spoločnosť, ktorá sa snaží už od roku 2013 vytvárať dostupnejšie umenie pre všetkých. Riadi sa heslom #ARTFORALL. Vďaka tomu intenzívne spolupracuje so starostlivo vybranými umelcami z rôznych kútov sveta, aby vytvorili rôznorodé umelecké printy s tématikou módy, architektúry alebo grafiky. Svoju zbierku zároveň neustále rozširujú originálnou a ikonickou tvorbou od rôznych umelcov.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 29. 5.
Mr. & Mrs. – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 29. 5.
The Blue Cape – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 29. 5.
Box of Friends – 10 x A6 Pohľadnice MADO
19,90 €
Skladom, u vás už 29. 5.
Suzie The Sausage – Accordion A5 Card MADO
8 €