Box of Feelings – 10 x A6 Pohľadnice

19,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 13. 6. - 17. 6.

  • Výdajne po celej SR

Kolekcia MADO a grafické štúdio All The Way To Paris spojili svoje sily a pripravili tento výber ilustrácií od dánskej detskej značky oblečenia Soft Gallery za posledných 10 rokov ich pôsobenia, a vytvorili celý rad plagátov, prianí, baliacich papierov a dokonca aj pexesa. Prianie bolo vyrobené v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

Offsetová tlač na 400 g nenatieranom papieri Munken Pure (archívna kvalita, certifikát FSC). Vyrobené v Dánsku v rámci certifikačného systému Swan.

Značka MADO
Katalógové číslo M1212
Farba zmiešaná
Rozmer 15 × 11 × 1 cm
Poznámka vyrobené v Dánsku
Váha 250 g
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 23. 5.
Mr. & Mrs. – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 23. 5.
The Blue Cape – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 23. 5.
Box of Friends – 10 x A6 Pohľadnice MADO
19,90 €
Skladom, u vás už 23. 5.
Suzie The Sausage – Accordion A5 Card MADO
8 €