Váza Blossom

264,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 24. 10. - 26. 10.

  • Výdajne po celej SR

Váza Blossom je jedinečný a dekoratívny kúsok - je ručne vyrobená tak, aby odrážala jemnú precíznosť japonského umenia. Je to majstrovské dielo - umocní každé prestieranie vo vašej domácnosti. Vázu Blossom môžete použiť na vylepšenie vášho kvetinového aranžmánu alebo ako samostatnú ozdobu vo vašom interiéry.

Značka POLSPOTTEN
Katalógové číslo 230-205-401-42_MAS
Farba tmavomodrá
Materiál glazovaný porcelán
porcelán: Porcelán je krásna ukážka toho, že poctivá ručná práca sa naozaj oplatí. Tento krásny materiál pozdvihne úroveň každého interiéru a dodá nádych kvality a luxusu. Odporúčame opatrné zaobchádzanie pri jeho čistení, no nedekorované kúsky je možné umývať v umývačke a používať v mikrovlnke. Medzi jeho najväčšie výhody určite patrí vysoká mechanická odolnosť a nižšia nasiakavosť hmoty proti klasickej keramike.
O značke / POLSPOTTEN

Hravý a ľahko ironický dizajn, ktorý posúva hranice štandardu. Predmety navrhnuté značkou Pols Potten sú studnicou potešenia a hravým doplnkom života tých, ktorí ich používajú. Myšlienkou značky je objaviť štýl, ktorý pozdvihne identitu vášho domova alebo pracovného prostredia a nebojí sa ani experimentovania. Kúsky od Pols Potten vám dávajú možnosť vyjadriť svoju kreatívnu víziu prostredníctvom interiérov, ktoré nepoznajú hranice.
 

Mohlo by sa vám páčiť

- 35 %
Skladom, u vás už 3. 10.
Sada 2 ks − Hnedá váza Antique malá HOUSE DOCTOR
24,64 € 37,90 €
- 35 %
Skladom, u vás už 3. 10.
Váza Lunar HÜBSCH
42,58 € 65,50 €
- 35 %
Skladom, u vás už 3. 10.
Váza Bloom HÜBSCH
20,74 € 31,90 €