TV stolík Helene

Produkt skladom
1 051,90 €   –35 %
683,74 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 24. 4. - 26. 4.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Televízna skrinka "Helene"
Drevo a drevu podobné materiály neznášajú vodu. Do štruktúry dreva môže prenikať nadmerná vlhkosť, v dôsledku toho môže strácať farbu a dokonca hniť. V prípade čistenia používajte prosím vlhké handričky so studenou vodou, aby ste zabránili rastu plesní. Najlepšie je utrieť do sucha. Vyhnite sa drsným hubkám alebo čistiacim prostriedkom bez dreva, ktoré môžu nenávratne poškodiť povrch. Drevo je materiál citlivý na vysoké teploty. Vystavenie tomuto faktoru môže spôsobiť praskanie dreva, preto prosím neumiestňujte drevený nábytok do blízkosti zdrojov tepla, ako sú krby alebo radiátory, rovnako ako umývačky riadu a do oblastí vystavených horúcemu jedlu alebo nápojom.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, pretože bude produkt vyrábať špecificky pre vás, nevznikne mu tak situácia, že budú už vyrobené kusy zbytočne na sklade nepredané, teda zero waste, ktorý podporujeme. Bohužiaľ s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladali sme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete pohovku zajtra, tak snáď je tento kompromis ukaj.

Značka WINDSOR & CO
Katalógové číslo W_RTV_120_50_HEL2
Farba Diamond Grey (Dark Grey) and Grigia Pietra
Dľžka 111-120 cm
Rozmer 120 × 40 × 50 cm
Poznámka Vyrobené v Európe
Váha 23 kg
Montáž Nevyžaduje montáž
Zľava 20-40%
Materiál Rám: MDF doska / Nohy: kov
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / WINDSOR & CO

Windsor & Co ponúka špičkový nábytok, ktorý sa vyznačuje elegantným dizajnom a dokonalým spracovaním. Kolekcia ponúka moderné pohovky, kreslá, multifunkčné rohové pohovky, čalúnené stoličky, pohodlné opierky hlavy a koberce. Nábytok Windsor & Co vyrábajú tí najlepší remeselníci, ktorí vykonávajú svoju prácu s vášňou a odhodlaním. Každý kus z kolekcie je jedinečný a je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov. Pohodlný a elegantný nábytok od Windsor & Co bude ideálnou voľbou pre vašu jedáleň, obývačku, knižnicu alebo kanceláriu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 15 %
Televízny stolík Dalby HOUSE NORDIC
311,87 € 366,90 €
- 15 %
Televízny stolík Vita HOUSE NORDIC
69,62 € 81,90 €
- 15 %
Televízny stolík Vita HOUSE NORDIC
69,62 € 81,90 €
- 10 %
Televízny stolík Langley ACTONA
390,15 € 433,50 €