TV stolík Helene — 2. akosť

Produkt skladom
1 051,90 €   –70 %
315,57 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 23. 4. - 25. 4.

  • Výdajne po celej SR

Skříňka má poníčený jeden dolní roh, také jsou na obou bocích mírné oděrky a škrábance, viz. fotografie.

Drevo a drevu podobné materiály neznášajú vodu. Do štruktúry dreva môže prenikať nadmerná vlhkosť, v dôsledku toho môže strácať farbu a dokonca hniť. V prípade čistenia používajte prosím vlhké handričky so studenou vodou, aby ste zabránili rastu plesní. Najlepšie je utrieť do sucha. Vyhnite sa drsným hubkám alebo čistiacim prostriedkom bez dreva, ktoré môžu nenávratne poškodiť povrch. Drevo je materiál citlivý na vysoké teploty. Vystavenie tomuto faktoru môže spôsobiť praskanie dreva, preto prosím neumiestňujte drevený nábytok do blízkosti zdrojov tepla, ako sú krby alebo radiátory, rovnako ako umývačky riadu a do oblastí vystavených horúcemu jedlu alebo nápojom.

Značka WINDSOR & CO
Katalógové číslo W_RTV_120_50_HEL2_2J
Rozmer 120 × 40 × 50 cm
Farba šedá
Montáž Nevyžaduje montáž
Poznámka Vyrobeno v Evropě
Váha 23 kg
Dľžka 111-120 cm
Materiál drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / WINDSOR & CO

Windsor & Co ponúka špičkový nábytok, ktorý sa vyznačuje elegantným dizajnom a dokonalým spracovaním. Kolekcia ponúka moderné pohovky, kreslá, multifunkčné rohové pohovky, čalúnené stoličky, pohodlné opierky hlavy a koberce. Nábytok Windsor & Co vyrábajú tí najlepší remeselníci, ktorí vykonávajú svoju prácu s vášňou a odhodlaním. Každý kus z kolekcie je jedinečný a je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov. Pohodlný a elegantný nábytok od Windsor & Co bude ideálnou voľbou pre vašu jedáleň, obývačku, knižnicu alebo kanceláriu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 15 %
Televízny stolík Dalby HOUSE NORDIC
311,87 € 366,90 €
- 15 %
Televízny stolík Vita HOUSE NORDIC
69,62 € 81,90 €
- 15 %
Televízny stolík Vita HOUSE NORDIC
69,62 € 81,90 €
- 10 %
Televízny stolík Langley ACTONA
390,15 € 433,50 €