Collagen Booster Natural

31,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 2. 5. - 6. 5.

  • Výdajne po celej SR

Vyžarujte navonok, ako skvele sa cítite vo vnútri!
Náš Collagen Booster dodá Vášmu telesnému kolagénu intenzívny a komplexný impulz pre plnohodnotnú obnovu a regeneráciu. Jedno balenie vystačí na 30 dávok = 30 impulzov, ktoré môžete ľahko pridať do svojho obľúbeného receptu alebo nápoja!

Prírodná cesta, ako podporiť vzhľad
Collagen Booster je sofistikovaný produkt obsahujúci celkom 16 účinných zložiek vrátane hyaluronanu a biotínu. Nájdete v ňom všetko, čo súvisí s prirodzenou produkciou kolagénu v tele, jedná sa o komplexnú a univerzálnu formulu, ktorá pracuje zvnútra von.

Na rozdiel od mnohých ostatných
Na rozdiel od mnohých ostatných kolagénových suplementov je Orangefit Collagen Booster celý z rastlinných zložiek. Je preto ideálny, ak sa chcete stravovať vegánsky alebo vegetariánsky.

Unikátne zloženie
Collagen Booster Orangefit obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok – hyaluronanu, špeciálne vybraných aminokyselín, vitamínov skupiny B, vitamínu C a zinku. Všetky tieto látky majú vlastnosti súvisiace s prirodzenou produkciou kolagénu v tele.

Čo obsahuje Collagen Booster?
> L-prolín - neesenciálna aminokyselina, ktorej vlastnosti súvisia s tvorbou kolagénu v tele
> L-glycín - neesenciálna aminokyselina, jedna zo stavebných látok kolagénu
> L-lyzín HCl - aminokyselina, ktorej vlastnosti súvisia s tvorbou kolagénu a energetickým metabolizmom
> hyaluronan - jedna z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty, obsiahnutá v spojivových a ďalších tkanivách
> deaktivované biokultúry Saccharomyces cerevisiae - prírodný zdroj dôležitých mikronutrientov v bioaktívnych formách
> extrakt z aceroly (vitamín C) - vitamín C má vlastnosti súvisiace s produkciou kolagénu a pomáha vstrebaniu ostatných látok
> zinok - dôležitý minerál v molekulárnej kombinácii so sírou, vlastnosti zinku súvisia so stavom kože, vlasov a nechtov. Síra je označovaná ako minerál krásy s blahodarným vplyvom na stav pokožky, vlasov a nechtov
> vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), B2 (riboflavín), B3 (nikotínamid), B5 (kalcium D-pantotenát), vitamín B6 (pyridoxín HCL), vitamín B8 (biotín), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B12 (kyanokoba ) - vitamíny skupiny B majú vlastnosti súvisiace s tvorbou bunkovej energie, stavom buniek a teda aj stavom kože, vlasov a nechtov

Dávkovanie: pridajte každý deň 10 g (jednu odmerku) do vody, čaju, kokteilu alebo smoothie. Pre lepší účinok môžete užívať až 3 odmerky (30 g) denne. Balenie obsahuje podľa zvoleného dávkovania 30 (10 g denne) alebo 10 (30 g denne) denných dávok.

Upozornenie: Po otvorení sáčok starostlivo uzatvárajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahradzuje pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov. Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, arašidov a suchých škrupinových plodov.

Zloženie: L-prolín, L-glycín, L-lyzín hydrochlorid, prírodná aróma, hyaluronan (hyaluronát sodný), ryžový koncentrát, deaktivované suché droždie (Saccharomyces cerevisiae), extrakt z aceroly (Malpighia punicifolia), B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín-hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B8 (D-bio , vitamín B12 (kyanokobalamín)

Značka ORANGEFIT
Katalógové číslo OF_43016
Váha 300 g
O značke / ORANGEFIT

Let’s Create A Fitter World. Holandská značka Orangefit ponúka etickú športovú a doplnkovú výživu najvyšších parametrov, zameranú na nasledujúce nosné ciele: 100% rastlinné zdroje – prémiová kvalita (GMO free) – udržateľný rozvoj (nízka uhlíková stopa) – prednostne európske suroviny – bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek – 100% recyklovateľné obaly. Motto Orangefit: Naše hodnoty určujú náš cieľ! Prajeme si, aby ste sa cítili fit a zdraví. Zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovcov cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez zbytočného preťažovania našej matky Zeme. Vytvorme zdravší svet!

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 24. 4.
Inspired Brain Collagyn® ANCIENT + BRAVE
38,50 €
Radiant Collagyn® For Beauty ANCIENT + BRAVE
42,90 €