Pamäťová hra – Jaime Hayon

Produkt skladom
19,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 24. 4. - 26. 4.

  • Výdajne po celej SR

32 kartičiek na zapamätanie. Klasická hra pre deti, ale aj dospelých. Zistite, či dokážete nájsť a spárovať zvláštne a nápadité stvorenia z brilantnej mysle španielskeho umelca a dizajnéra Jaimeho Hayona. Každá krabička obsahuje 16 farebných párov. Ideálny darček! Nie je určené pre deti do 3 rokov. Pexeso je vyrobené v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

Značka MADO
Katalógové číslo M4129
Farba zmiešaná
Rozmer 17 × 11 × 5 cm
Poznámka vyrobené v Dánsku
Váha 350 g
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

- 63 %
Skladom, u vás už 24. 4.
Patern Puzzle – Lenticular AREAWARE
20,31 € 54,90 €