Plagát Hana San

35 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 20. 12. - 22. 12.

  • Výdajne po celej SR

Grafické štúdio All The Way To Paris sa nechalo inšpirovať animovaným svetom Japonska, pričom vytvorili túto skupinu farebných znakov. Dielo Hana San ožíva pomocou textúrovaného japonského atramentu a predstavuje prekvapenú tvár v žiarivej modrej na ktorej jasne žiaria červené pery. Títo atraktívni jednotlivci, oživení pomocou žiarivého japonského atramentu, prinesú do vášho domova pocit radosti a šibalstva. Vyrobilo štúidio All The Way To Paris pre kolekciu Mado. Grafika / plagát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

210 g matný papier Hahnemühle (FSC certifikovaný). Digitálna tlač s 10 farbami odolnými voči UV žiareniu.

> Rám nie je súčasťou balenia.

Značka MADO
Katalógové číslo M4137_38
Farba modrá / červená / biela
Dizajnér All The Way To Paris
Poznámka vyrobené v Dánsku
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Plagát Levitation II
Plagát Levitation II
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plagát Levitation II PAPER COLLECTIVE
35 €
Plagát Orange Brush
Plagát Orange Brush
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plagát Orange Brush PAPER COLLECTIVE
35 €